У Вінниці на ожеледицю шкодують піска та солі

Ожеледиця додала екстриму в буденне життя вінничан. Звичайна прогулянка по вулиці може обернутися тривалою "відпусткою" на лікарняному ліжку. А посипати тротуари піском чи сіллю комунальні служби не поспішають.

Зі скаргами на стан вінницьких тротуарів, до редакції "20 хвилин" звернулося чимало читачів.

- По тротуарам взагалі нереально ходити, - каже вінничанка Людмила Кобернюк. - У своїх чоботах зараз почуваюся як на ковзанах. Звичайна прогулянка до магазину перетворюється на таку собі місію, головне завдання якої - повернутися додому цілою.

Схожої думки Людмила Летвицька. Вона з чоловіком нещодавно повернулася з Росії. Кажуть, що там ковзанок на тротуарі не побачиш.

- Там все посипано пісочком – іти не страшно, - каже жінка. – А тут тільки те і робиш, що дивишся, як ступати. Слизько, посипано тільки де-не-де. Були на ринку – так там сіллю посипали - тепер там калюжі і бруд. Це теж не діло. Треба було піском посипати, щоб не було такого.

Через ожеледицю збільшилась кількість викликів швидкої допомоги.

- Лише за один день до нас надійшло п'ять викликів, пов'язаних з травмами через ожеледицю, - розповідає начальник станції швидкої допомоги Валентин Фіщук. - Серед них одна дитина. Усіх подібних травм ми не фіксуємо - досить часто люди добираються до травмпункту своїм ходом, або ж взагалі до лікаря не звертаються. Найчастіші при падінні люди травмують руки та ноги. Людина, коли падає, намагається опертися на руку. Як наслідок - перелом. Досить часто підвертають ногу. Найрідше при падінні травмують голову.

20 хвилин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии