Мерія Вінниці спростовує подорожчання проїзду, перевізники його готують

Мерія обласного центру наче спростовує саму можливість подорожчання вартості проїзду в громадському транспорті. Водночас на найближчій сесії може погодити зростання вдвічі вартості проїзних документів на трамвай та тролейбус.

Отже різні точки зору на одне і те саме питання.

Пропозицій не надходило

- На сьогодні пропозицій від ТТУ чи приватних перевізників щодо підняття вартості проїзду не надходило, - сказав міський голова Володимир Гройсман. – Хоча проблема зростання цін на електроенергію реальна. По трамваях та тролейбусах на центральному рівні потрібно вирішувати, хто компенсуватиме збитки на цьому транспорті.

Проїзні подорожчають

У Вінниці проїзні квитки на трамвай та тролейбус можуть подорожчати вдвічі.

- Громадський проїзний квиток на трамвай, тролейбус та автобус коштуватиме 170 гривень, студентський – 65, учнівський – 40, також подорожчають проїзні і на один і два види транспорту.

Якщо це рішення буде затверджене на сесії міської ради, то, як кажуть у Вінницькому трамвайно-тролейбусному управлінні, за новими цінами вінничани купуватимуть проїзні уже в березні.

Причин, за словами начальника ТТУ Володимира Бугайчука, кілька – від подорожчання електроенергії до підвищення рівня мінімальних зарплат, зростання вартості газу та запчастин. Раніше він казав про можливість підвищення наполовину вартості самого квитка, тобто до 1,5 гривні.

Перевізники готуються

У маршрутників свої аргументи – подорожчання бензину, підвищення вимог до них з боку мерії та ті ж самі зарплати.

- Зараз ми ще знаходимося в стадії підготовки розрахунків. Думаю. Ця процедура ще триватиме 1-2 місяці. Проблема в тому, що складно організувати всіх перевізників, - каже голова Вінницької обласної асоціації перевізників "ВОАП" Андрій Ковальов. – Враховуючи фактори, які впливають на собівартість маршрутних перевезень, пропозицією перевізників є ціна 2,5-3 гривні.

Загальноукраїнська хвиля

- Поки що офіційних пропозицій від перевізників не надходило, - каже начальник управління економіки та інвестицій міськради Галина Якубович. – Хоча певні причини для підвищення вартості проїзду є. І його готують перевізники по всій країні. Але в усьому має бути збережена передбачена процедура. Словом, відомо, що нові розрахунки готуються, а чи будуть затверджені та коли – покаже час.

20 хвилин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии