Тринадцятирічний майстер пензля влаштував у Вінниці дорослу «Ретроспективу» (ФОТО)

Молодий художник Костя Сапун презентував вінничанам виставку своїх робіт у музеї ім. Коцюбинського.

Дорослу назву «Ретроспектива» для експозиції майстер обрав не випадково. Адже, дев'ять із 13 років свого життя Костя Сапун присвятив творчості. Старші колеги називають юного митця хлопчиком-генієм.

- У виставці зібрані роботи з різних етапів мого життя. Звичайно, тут представлена лише маленька частина творчого здобутку, - розповідає Костя Сапун. – Я прагну максимально використовувати образотворчі можливості різних видів візуального мистецтва.

Крім живописних жанрів хлопець також працює з текстилем, графікою та образотворчим мистецтвом.

- Колись давно, як гостю мене запросили на урок до класу, де навчається Костя. Після заняття вчителька подарувала українську ляльку-мотанку, до цього моменту я поняття не мала, як вони виглядають, - розповідає вінницька поетеса Валентина Сторожук. – Згодом дізналася, що такі чудові сувеніри робить хлопчик, Костя Сапун. Зараз у моїй колекції багатенько його виробів, деякі подаровані автором, якісь сама придбала на виставках юного генія.

З презентаціями своїх творчих надбань художник об’їхав майже усю Україну та навіть побував у Парижі. Роботи юнака мають величезний успіх на фестивалях і конкурсах.

- Ми, однокласники, знали, що Костя Сапун малює картини, але про те, що робить текстильні картини, здогадувалися не усі. Він вправно володіє ниткою та голкою, - розповідає подруга Ніка Ковбасюк. - Костя відрізняється від наших однокласників, завжди робить дівчатам компліменти, радо спілкується з нами, може дати цікаву і слушну пораду.

Насолоджуватися роботами юного художника вінничани зможуть до четвертого березня, виставка працює з 10.00 до 17.00 у музеї ім. Коцюбинського, що на вул. Бевза, 15,

Тринадцятирічний майстер пензля влаштував у Вінниці дорослу «Ретроспективу» (ФОТО), фото-1
Тринадцятирічний майстер пензля влаштував у Вінниці дорослу «Ретроспективу» (ФОТО), фото-2
Тринадцятирічний майстер пензля влаштував у Вінниці дорослу «Ретроспективу» (ФОТО), фото-3
Тринадцятирічний майстер пензля влаштував у Вінниці дорослу «Ретроспективу» (ФОТО), фото-4
20 хвилин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии