Громадськість Вінниччини і благодійний фонд запланували 80 спільних проектів

Вінницький обласний осередок міжнародної громадської організації "Україна, Польща, Німеччина" і благодійний фонд Петра Порошенка у 2011 році планують співпрацювати в реалізації 80-ти спільних проектів. Відповідну угоду підписали у вівторок голова товариства, голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк і голова ради Національного банку України Петро Порошенко.

Як підкреслив після підписання документа С.Татусяк, цьогоріч робота міжнародного товариства буде присвячена просвітницькій роботі. "Через революцію свідомості ми прийдемо до реформ, адже як би не змінювався формат влади, завдання у нас одне - побудова ефективної демократичної влади, яка б працювала на добробут і соціальні гарантії громади", - зазначив голова облради. Він підкреслив, що угода про співпрацю з фондом дасть можливість регіону продовжити започатковані контакти з країнами ЄС, адже, переконаний С.Татусяк, у цьому запорука процвітання області.

Вінниччина може слугувати прикладом для багатьох регіонів України, адже область завжди демонструє переваги у співпраці з країнами ЄС, вважає П.Порошенко. За його словами, благодійний фонд допомагатиме області здійснити низку проектів економічного та культурного обміну, проведення фестивалів, конкурсів, спортивних змагань. Плануються обмін делегаціями представників місцевого самоврядування, різноманітні учнівські програми.

Як зазначив голова Вінницького облосередку МГО "Україна, Польща, Німеччина" Олексій Гаврилов, робота цієї організації була плідною і торік. За допомогою товариства було налагоджено контакти між органами місцевого самоврядування Вінниччини, Польщі і Німеччини, зокрема укладено 27 безпосередніх угод між територіальними громадами та органами виконавчої влади країн-партнерів. У Польщі з навчально-методичними поїздками побували понад 300 представників місцевого самоврядування.

З метою обміну досвідом було організовано навчальні виїзди вчителів, студентів, екологів, представників ЗМІ та громадських організацій. Окрім того, у країнах Європи побували на гастролях кращі творчі колективи Вінниччини, а спортсмени області взяли участь у міжнародних змаганнях. До того ж, за словами О.Гаврилова, торік на оздоровленні у Польщі побувало понад тисячу дітей, з них 20 - за рахунок товариства.

Укрінформ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии