• Вінницькі студенти перемагають усіх
12:39, 28 лютого 2011 р.

Вінницькі студенти перемагають усіх

Волейбольний клуб «Поділля», сформований зі студентів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, продовжує переможну ходу у першій аматорській лізі. У другому турі наші хлопці завдали поразок усім своїм суперникам

Чотири поєдинки – чотири перемоги.

- Задоволений грою своїх підопічних. Наша команда не зазнали жодної поразки у матчах трьох чемпіонатів, у яких виступаємо: аматорській, студентській лігах та лізі «Апілон», - розповідає тренер волейбольного клубу «Поділля» Леонід Моргаєв. – У матчах, зіграних у Вінниці, ми також показали максимальний результат, незважаючи на відсутність одного з провідних гравці Василя Підлісного.

Першими відчули силу вінницьких студентів волейболісти команди «Освіта-КДЮСШ №5». Підопічні тренера Леоніда Моргаєва зі стартових хвилин матчу взяли ініціативу у свої руки. Незважаючи на всі старання волейболістів з Донецька, наші хлопці не віддали супернику жодної партії. З таким же переможним рахунком 3:0 завершився наступний поєдинок для волейбольного клубу «Поділля». На цей раз переможеними спортивний майданчик покидали гравці спортивного клубу «Віталіс» з Горлівки. Єдиними, кому вдалося полоскотати нерви нашим хлопцям, стали волейболісти команди «Павлоградвугілля». Проте спортсменам з Павлограда вистачило сил, щоб виграти лише одну партію, а у трьох інших сетах цього поєдинку вони зазнали фіаско.

У завершальному матчі вінницького туру підопічні тренера Леоніда Моргаєва не мали проблем з командою «Бахмут». Волейболісти з Артемівська так і не знайшли контраргументів відмінній грі на подачі та на прийомі вінничан. Гравці волейбольного клубу «Поділля» виграли – 3:0.

-  Зіграність, самовіддача, виконання тренерських настанов приносять перемоги у кожному матчі. Та разом з тим розслаблятися нам ніколи. На нас чекають матчі проти сильних команд, насамперед, з Миколаєва та Сімферополя, розповідає  капітан волейбольного клубу «Поділля» Рафаель Наріманов, капітан волейбольного клубу «Поділля».

Після зіграних матчів другого туру, волейбольний клуб «Поділля» залишається єдиною командою у першій аматорській лізі, яка не відчула гіркоти поразки. Проте про чемпіонство наших хлопців говорити зарано. Попереду на наших хлопців чекають поєдинки проти найближчих переслідувачів – команд з Миколаєва та Сімферополя.