![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
09:59, 2 березня 2011 р.
Боксерка з Вінниці виграла «срібло» і готується до реваншу
Вінничанка Олександра Сидоренко виграла срібну медаль на чемпіонаті України з боксу серед жінок, який проходив у Севастополі.
Неодноразова переможниця національної першості виступала у ваговій категорії до 60 кілограм. У чвертьфіналі підопічна заслуженого тренера України Леоніда Лоївського перемогла Аллу Пилипчук. Вже у першому раунді боксерка з Івано-Франківська відмовилася продовжувати бій. У півфіналі Олександра Сидоренко змусила Наталю Мартюхіну з Донецька покидати ринг переможеною. А у «золотому поєдинку», який завершився внічию 5:5, судді віддали перемогу суперниці нашої боксерки – харків’янці Юлії Циплаковій.
- У першому раунді а ні мені, а ні Юлії не вдалося завдати влучного удару. Наступні два раунди пройшли за незначної переваги боксерки з Харкова, проте у четвертому я відігралася. Після фінального гонгу судді підрахували кількість «брудних ударів», яких на два більше завдала Юлія Циплакова. Я не вважаю себе переможеною. Відчувалася суддівська упередженість. Та у мене ще буде не одна нагода взяти реванш, - розповідає вінницька боксерка Олександра Сидоренко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
12:52, 14 липня
12:23, 17 липня
4
17:01, 13 липня
72
live comments feed...
Коментарі