![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
15:09, 3 березня 2011 р.
Переможець проекту «Танцюють всі» вчив танцювати вінничан
Минулої суботи у Вінниці побував знаменитий танцюрист Олександр Лещенко, керівник балету «Форсайт» і відомий глядачам за проектами «Танцюють всі», «Танцюю для тебе», «Суперзірка».
Він приїхав на відкриття танцювальної студії «Contact Dance Studio» (керівник — Юлія Свєтлова), провівши майстер-класи для всіх бажаючих: учив танцювати хіп-хоп, джаз-фанк і контемп.
Зараз танцюрист готується до нового танцювального проекту під назвою «Майдан».
— Це перший проект такого масштабу. Його ідея – донести глядачеві те, що ми маємо жити у гармонії з природою, — каже він. — З кожного із 12 міст оберуть по 500 осіб, які візьмуть участь у так званих флеш-мобах. Вінниця, на жаль, не ввійшла у число міст цього проекту.
У майбутньому танцівники обіцяють і надалі привозити у Вінницю танцювальних зірок. Найближчим часом на майстер-класи приїдуть фіналістки першого сезону «Танцюють всі» Даша Малікова і Маріам, керівник балету «Форсайт» Ліна Верес, а також Руслан Махов – провідний танцівник цього колективу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:36, 19 липня
12:51, 17 липня
00:41, 15 липня
live comments feed...
Коментарі