![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
17:23, 4 березня 2011 р.
Вінничанка Катерина Дерун перемогла на чемпіонаті України з метання спису
Вінничанка Катерина Дерун стала переможницею чемпіонату України з метання. На національній першості, що проходила в Ялті, уродженка села Шпиків Тульчинського району представляла збірну команду Київської області. Вінничанка виступала у змаганнях серед юніорок з метання списа, вагою 600 грамів. Разом з Катериною Дерун свою майстерність продемонстрували десять легкоатлеток.
Уже в першій спробі переможниця І Юнацьких Олімпійських ігор зробила вагому заявку на перемогу. Спис, після метання Катерини Дерун, приземлився майже на три метри далі від результату найближчої переслідувачки Валерії Лунгу з Молдови. У наступних спробах, не відчуваючи конкуренції з боку суперниць, вінничанка покращила свій результат. Після п’ятого метання, спис приземлився на позначці 49 метрів 46 сантиметрів, що гарантувало їй перемогу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
16:51, 16 липня
16:52, 16 липня
18:55, 18 липня
16:52, 16 липня
live comments feed...
Коментарі