Реклама
10:13, 11 грудня 2013 р.

Стосовно власного здоров’я

Реклама

На превеликий жаль більшість жінок звертають мало уваги на своє здоров’я. Жінці простіше порадитися з фармацевтом в аптеці, ніж звернутися до лікаря. Як результат, ми маємо дуже багато запущених, недолікованих або неправильно пролікованих станів, що інколи приводить до невиправних порушень здоров’я.

На жаль, найчастіше гінекологи стикаються з наслідками недолікаваних інфекційно-запальних процесів жіночої статевої сфери. Типовий випадок — це вульвовагінальний кандидоз (банальна «молочниця»). Ми віримо рекламі або фармацевту, купляємо таблетки чи свічки, знімаємо симптоми, а вже наступного місяця знов бачимо ті самі неприємні виділення. Рано чи пізно жінка все ж звертається до лікаря але вже з вираженими запальними змінами, хронічним інфекційним процессом та стійкістю мікроорганізмів до тих препаратів, які жінка вживала самостійно.

Особливо актуальною ця проблема є для дівчат та молодих жінок, які ще не народжували. На сьогоднішній день є дані щодо тісного зв’язку хронічних запальних процесів у піхві з ураженням ендометрію — внутрішньої оболонки матки. Наслідком цього стають проблеми з настанням вагітності, або її виношуванням.

Для жінок, які вже виконали свої репродуктивні плани, постійне запалення у піхві також не є безпечним. Адже на його фоні різко підвищується імовірність розповсюдження запалення на матку та придатки, приєднання будь-якої іншої інфекції і навіть розвитку дисплазій шийки матки. http://vinnitsa.oxford-med.com.ua/

Слід звернути увагу, що останнє захворювання, яке частіше називають «ерозією» або «псевдоерозією», ніяк себе не проявляє. Жінка відчуває себе здоровою, а у шийці матки тим часом іде процес перетворення клітин. На фоні запалення цей процес проходить швидше і активніше, тож дисплазія може розвинутись буквально за декілька місяців, а потім і перейти у онкологічне захворювання.

Уникнути всього цього простіше, ніж здається. Просто при будь-яких сумнівах стосовно власного здоров’я необхідно звернутися до кваліфікованого лікаря. Тоді лікування буде поетапне і ефективне, а звичайна молочниця не перетвориться у хронічну.

Головною перевагою лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал», є те, що лікування проводиться амбулаторно, без відриву від звичайного способу життя. Крім того, графік роботи медичного центру дозволяє відвідувати лікаря та проходити необхідні процедури у зручний час.

Первинний прийом лікаря гінеколога включає в себе:

• Консультацію

• Огляд на кріслі (проводиться в зручному кріслі )

• відеокольпоскопія - це дослідження стану шийки матки, піхви і зовнішніх статевих органів за допомогою спеціального приладу, що дає збільшене зображення.

•Вивчення представлених медичних документів.

Пам'ятайте ! Хворобу простіше попередити, ніж лікувати. Дізнайтеся про діючі акції та спеціальні пропозиції за телефоном 677 – 000 або 067-431-08-77 і ми Вам обов'язково допоможемо! http://vinnitsa.oxford-med.com.ua/

Консультація спеціалістів: уролог,проктолог,гінеколог,УЗД-кабінет, ЕКГ,

дерматолог,косметолог,терапевт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...