• Головна
  • У Вінниці французьку мову здаватиме лише один випускник
10:55, 9 березня 2011 р.

У Вінниці французьку мову здаватиме лише один випускник

Французьку мову здаватиме лише один вінницький випускник. Завершився основний етап подання реєстраційних документів на проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році. На Вінниччині забажали тестуватися 84 відсотки випускників шкіл.

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти зареєстрував 20701 випускника загальноосвітніх навчальних закладів, які хочуть у цьому році пройти зовнішнє незалежне оцінювання. Вінничан серед них лише – 5539, 6240 – житомирян, 8922 – хмельничан. У Вінницькій області найбільший відсоток від загальної кількості випускників, які захотіли тестуватися – 84,3 відсотка, на Житомирщині – лише 78,8 відсотка, на Хмельниччині – 81,8.

Найбільше школярів у Вінниці здаватимуть українську мову – 1573 людини, історію – 1137, математику - 1009, географію – 605, біологію – 575, фізику - 427, хімію – 285. Серед іноземних мов найпопулярніша англійська – оцінити свій рівень знань її хочуть 528 дітей, 26 – здаватимуть російську, 11 – німецьку, троє – іспанську. Лише один випускник на все місто претендує на знання французької мови, взагалі по області їх дев’ятеро.

Перевірити, чи зареєстрували вас на ЗНО, можна через інтернет, а зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 20 березня. Дата подання буде визначатися за поштовим штемпелем.

- Основний етап подання реєстраційних документів на проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році завершився 28 лютого. Але протягом наступних двадцяти календарних днів, до 20 березня, до регіонального центру оцінювання якості освіти можуть звернутися особи, які вже зареєстровані, але потребують внесення змін до реєстраційних даних, а також особи, які не встигли подати реєстраційні документи до 28 лютого, - говорить начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк.

Стан реєстрації для проходження зовнішнього незалежного оцінювання можна перевірити через інтернет, зайшовши на сайт регіонального центру оцінювання якості освіти www.vintest.org.ua. Щоб перевірити, чи надійшов лист майбутнього абітурієнта до регіонального центру і чи опрацьований він, достатньо ввести номер реєстраційної картки, який вказаний на контрольно-інформаційному листі, що був видрукуваний разом із бланком заяви. Інформація про стан реєстрації на сайті. Якщо випускник, що бажає взяти участь у Зовнішньому незалежному оцінюванні, отримав відмову у реєстрації, він має скласти нову заяву - реєстраційну картку, скориставшись комп’ютерною програмою, розміщеною на сайті. Потрібно роздрукувати з програми контрольно-інформаційний лист до заяви, в якому має бути вказаний той же номер, що і в реєстраційній картці, виправити недоліки, на які було вказано у відмові, і відправити поштою цей новий пакет реєстраційних документів разом з копією атестата, копією паспортного документа і копією відмови до регіонального центру.

Дати проведення тестувань ЗНО

2, 3 червня - українська мова та література

6 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

8 червня - математика

10 червня - російська мова

14 червня - біологія

16 червня - історія України

20 червня - фізика

22 червня - географія

24 червня - хімія

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...