![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
11:23, 14 березня 2011 р.
Жителі Вінниці ледь не з’їли голку разом з бубликом (ФОТО)
Коли Артем приніс додому бубликів, голку в одному з них побачила дружина, коли вже мало не надкусила його. Тепер чоловік намагається з’ясувати, як тонка залізна шпичка потрапила в тісто. Адже чаювання з таким бубликом могло закінчитися лікарняним ліжком.
Тонкий металевий предмет, схожий на голку, в бублику помітили перед тим, як мали його з’їсти. Вінничанин Артем Томчук придбав бублики на вагу в магазині "Україночка", що на вулиці Фрунзе.
- Це було близько сьомої години вечора, - розповідає Артем. - І як зазвичай буває, коли купуєш хліб – чек не зберіг. Проте я купував разом з товаришем, він може підтвердити це.
Коли Артем приніс додому смачних бубликів, голку в одному з них побачила дружина, коли вже мало не надкусила його.
Продавці магазину, в якому купили бублика, цей факт не спростовували і навіть намагалися отримати докази для подальшого розгляду справи. Проте постраждалий Артем наполіг на власному розслідуванні. Чоловік переконаний, що через недогляд виробників гострий металевий предмет міг нанести шкоду для здоров’я.
Будь-який предмет, що випадково потрапляє до рота, виявляється відразу під зубами. Коли б людина почала жувати бублика, то зайвий предмет знайшовся б, каже головний лікар станції швидкої допомоги Вінниці Валентин Фіщук.
- Теоретично, якщо той бублик не жуючи, запивають чаєм, такі невеликі предмети проходять, не пошкодивши стравохід, шлунок та кишечник, - розповідає Валентин Фіщук. – Проте в моїй практиці таких випадків не було.
В управлінні захисту прав споживачів, куди звертаються усі покупці зі скаргами, проходить ціла процедура з розслідування подібних випадків.
- Це вина в першу чергу виробника, але ми не перевіряємо виробників – наше управління може прийти в магазин і подивитися на термін придатності товару тощо. Проте все ж цьому чоловіку потрібно почати з нас, - каже головний спеціаліст управління у справах захисту прав споживачів Юрій Марусніченко. - Людина приходить, пише заяву, і ми передаємо справу до Держспоживстандарту. Вони слідкують за виконанням усіх правил на виробництві. І мають право на перевірку та розслідування таких випадків.
Юрій Марусніченко припускає, що це спрацював людський фактор. Адже виготовлення бубликів практично повністю автоматизоване. Лише через людську недбалість сторонній предмет міг потрапити у тісто.
Артем Томчук обіцяє справу не залишати і розібратися в ситуації. Редакція також звернулася до власників магазину та виробників за відповідними коментарями. Про результати звернення ми обов’язково повідомимо читачів.
![Жителі Вінниці ледь не з’їли голку разом з бубликом (ФОТО), фото-1 Жителі Вінниці ледь не з’їли голку разом з бубликом (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Жителі Вінниці ледь не з’їли голку разом з бубликом (ФОТО), фото-2 Жителі Вінниці ледь не з’їли голку разом з бубликом (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:11, Вчора
12:23, 17 липня
15
12:23, 17 липня
4
13:02, 21 липня
2
live comments feed...
Коментарі