Звіт Сергія Кудлаєнко

В рамках зустрічі з ветеранами депутат Вінницької облради Сергій Кудлаєнко відзвітував про свою професійну діяльність у 2013 році.

Як повідомив вищезазначений посадовець, за останній рік депутатської діяльності була започаткована та втілена низка різноманітних справ, про що буде розповідатися нижче.

Разом із громадською організацією «Союз Чорнобиль України» Сергій Кудлаєнко вивчив проблеми чорнобильців і допомагали їм отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

Так, в рамках даної справи, вже троє вінничан отримали позитивне рішення Європейського суду. Посадовець, в свою чергу, зазначив, що «такі рішення будуть прийматися надалі і та категорія громадян, які здійснили подвиг у 1986 р., отримає достойне утримання від держави».

Також надалася висококваліфікована юридична допомога по оформленню та отриманню пенсій чорнобильців, які, зважаючи на деякі фактори, роками не можуть отримати належне пенсійне забезпечення.

Депутат Вінницької обласної ради також повідомив, що більш ніж 1 тис. дітей, згідно з графіком, відвідали розважальний центр «Ігроманія». Це сприяло їхньому фізичному, розумовому розвитку та вмінню спілкуватися у колективі. Цьому передувало те, що проводячи зустрічі з громадянами, у вигляді виїзних громадських приймалень по Вінницькій області, чиновник стикнувся з тим, що є велика кількість дітей, які позбавлені батьківського піклування. Особливо це стосується дитячих будинків. Порадившись зі своїми колегами, він вирішив спільними зусиллями надати їм благодійну допомогу в якості розважальних заходів.

- Відвідавши сільські школи, я побачив, що життя цих дітей надто відрізняється від життя дітей у місті. Ці діти багато працюють фізично, допомагаючи своїм батькам, але немає таких закладів, де б вони могли провести свій вільний час. Тому я вирішив на день захисту дітей 1 червня 2013 року максимально організувати хоча б у цей день для них відпочинок. Для цього я організував підвіз дітей до центрального парку культури та відпочинку, де їх зустріли організатори та надали можливість «побувати у казці»: відвідати каруселі, батути, прийняти участь у різноманітних конкурсах, кожна дитина мала можливість отримати подарунок та заохочувальні призи. Потім вони організовано були відправлені до місця проживання, про що я отримав відповідне повідомлення, - додав Сергій Кудлаєнко.

Під час доповіді, Сергій Кудлаєнко, повідомив про те, що він максимально залучає молодь у День Перемоги для того, щоб вони допомогли провести цей широкомасштабний захід привітання ветеранів у вигляді привітальних листівок, безкоштовних фото на пам’ять, безкоштовних дзвінків друзям, польових кухонь та концертів вшанування пам’яті про подвиги ветеранів.

Що ж стосується сучасного світу, то з огляду на те, що не кожна сім’я може собі дозволити придбати для дитини комп’ютер, а час вимагає знання його хоча б в межах користувача, Кудлаєнко здійснив можливість встановлення Wi-Fi у школах Вінниці. Також для поліпшення надання дітям якісного навчання ним були започатковані індивідуальна освіта вчителів комп’ютерній грамоті.

- Для більш тісного зв’язку між депутатом та навчальними закладами мною була започаткована традиція зустрічей з вчительським та батьківськими колективами, привітання з 1 вересня та останнім дзвоником, проміжними загальними батьківськими зборами…- розповів Сергій Кудлаєнко. - Зважаючи на те, що діти проводять більше часу за комп’ютерами, що обмежує їхнє спілкування та тягу до отримання знань через книгу, започаткував та втілив установку Wi-Fi у бібліотеках Вінниччини з метою заохочення більшої кількості дітей та їх батьків до читання та розширення їхнього кругозору.

Протягом року, депутат обласної ради проводив прийоми громадян, як ним особисто так і його громадською приймальнею, куди звертались багато представників різних громадських організацій (ГО). В рамках цього, були започатковані кругли столи із залучення багаточисельних діючих громадських організацій (ГО), де спільними зусиллями вирішувалися різноманітні питання. Це нам дало можливість впливати на процеси шляхом звернень до Уряду та інших високопосадовців з конкретними пропозиціями.

- Депутат не може бути відірваний від громади, тому діяльність його має бути всебічна. У моєму розумінні депутат – це та людина, яка живе у суспільстві і переймається тими самими проблемами, що і громада. Тому я відвідую усі збори у ЖЕК-ах старших по будинках, відповідаючи на не завжди зручні запитання, але намагаюся спільно з ними шукати шляхи вирішення проблем, які у них виникають. Для того, щоб якось налагодити їхній відпочинок, після поради із старшими по будинках, я влаштовую дворові концерти, щоб жителі даного мікрорайону спільного проводили своє дозвілля разом із сусідами та сім’ями. Я вважаю, що позитивне налаштування трохи поліпшить їхнє життя, - продовжив доповідь Кудлаєнко.

Також було започатковане разом із жителями різних мікрорайонів Вінниці спільне прибирання прибудинкових територій для того, щоб особистим прикладом заохотити інших жителів міста та їх дітей до підтримання порядку.

Вже другий рік поспіль були організовані безкоштовні паломницькі поїздки до подільської святині – Лядівського чоловічого монастиря. Зважаючи на те, що у цьому році виконується 1000 років з дня заснування монастиря бажаючих відвідати його значно більше ніж минулого року.

Разом з керівником ГО «Гармонія» - Панасюк Раїсою Василівною були розроблені та втілені в життя творчі та інші проекти, які стосуються людей з обмеженими можливостями.

Слід зазначити, що Сергій Кудлаєнко отримав нагороду у м. Ялта за 1 місце за результатами Конкурсу, проведеного в рамках Програми Ради Європи на Конференції кращих практик місцевого самоврядування в номінації «Ефективне управління і надання громадських послуг».

Також він підтримав всеукраїнський молодіжний форум, який вперше успішно пройшов у м. Вінниці.

До громадської приймальні цього року звернулося близько однієї тисячі чоловік з різних питань:


Матеріальна допомога – звернулось 197 чол., з них: 22чол. надана допомога з депутатського фонду, а іншим 175 чол. власними силами


Питання нарахування пенсій – 37 чол. (позитивно -18 чол.)


Соціальні питання – 163 чол.


Житлово-комунальні – 267 чол.


Земельні – 17 чол.


Медична реформа -197 чол.


Транспортна реформа – 71 чол.


Пішохідні переходи – 2чол. (колективних (311 підписів))


Ремонт дахів – 146 чол.(колективні)


Облаштування дитячих майданчиків – 73 чол.


Працевлаштування - 19 чол. (позитивно -2 чол.)

Сергієм Кудлаєнком, як депутатом, були підготовлені 37 звернень на які отримані 19 відповідей (11 з них позитивні).

- Стараюсь не обійти увагою людей, професії яких не завжди належним чином оцінені державою (вчителі, лікарі, журналісти, військові і т.д.). Намагаюсь потрапити у всі колективи медичних закладів, шкіл, засобів масової інформації, теле- та радіокомпаній, «Укрпошти», бібліотек і т.д.

Думаю, що цими діями моя депутатська діяльність не буде обмежена та хочу порадитись з громадою, які моменти у суспільному житті Вінниччини були мною упущені. Думка громади допоможе мені, як депутату, принести більше користі для розвитку Вінниччини, - підсумував свою доповідь Сергій Кудлаєнко.

       DSCF2075

Автор Каріна Юдіна

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
64 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Мастер на все руки - именно так можно сказать о жителе Винницкой области, который создает просто невероятные работы из металла. К слову, именно за это его признали лучшим в Украине. Речь идет об известном винницком кузнеце Руслане Бойчуке. Именно он победил на VII Международном фестивале кузнечного искусства "Металлическое сердце Украины". Мужчина получил сразу две награды - первое место по результатам голосования кузнецов и приз зрительских симпатий. - Мн...
Происшествия
20 сентября в Погребищенском районе водитель «семерки» съехал в кювет и перевернулся. В результате ДТП погиб пассажир легковушки. Авария произошла около 18.30 возле села Павловка. 28-летний житель одного из сел района, управляя автомобилем «ВАЗ 2107» в состоянии алкогольного опьянения, съехал в кювет, где его машина перевернулась. В результате ДТП 48-летний пассажир легковушки погиб на месте происшествия. Водитель задержан в процессуальном порядке. Сейчас...
Общество
В 2018-ом государственное Шендеровское лесничество обзавелось десятком самок пятнистых оленей, которые уже на Винничине родили молодняк. А теперь для стада привезли первого взрослого самца. В лесничестве пятнистые олени живут в вольере для полусвободного содержания диких охотничьих животных площадью 163,2 га. Также здесь содержится и восстанавливается поголовье дикого кабана. Чтобы животные удачно адаптировались к новым условиям проживания, на территории в...
Новости компаний
Лучшие студенты украинских транспортных и железнодорожных вузов посетили ведущую отраслевую выставку мира InnoTrans 2018 в Германии. Поездка была организована благотворительным Фондом Бориса Колесникова в рамках проекта «Железнодорожник», который он реализует для творческой и активной молодежи. Проект длился полгода, в нем приняли участие около тысячи конкурсантов. После нескольких этапов отбора жюри определило 70 победителей, в том числе из учебных заведе...
Происшествия
В ночь на сегодня, 21 сентября, в Осиповке Казятинского района Винницкой области, умер младенец. Об этом сообщает "Вестник Коазятинщины ". Селом распространяется слух, что месячного мальчика задушила мать. Утром она прибежала к соседке, сказала, что малыш не дышит и убежала. Правоохранители ищут женщину. Супруги не местное, в мае перебралось в Осиповку из Киевской области. Сняли жилье с правом последующего выкупа. У женщины это уже шестой ребенок, на старш...
Происшествия
В Винницкой области прогремел взрыв в одном из жилых домов. Об этом сообщает пресс-слжуба ДержНС.Как уточняется, спасателей вызвали сегодня около 6:52 до частного жилого дома в пгт Турбов Липовецкого района. Там произошел взрыв без последующего горения."Во время проведения разведки под обломками было обнаружено травмированного мужчину, им оказался 71-летний владелец домохозяйства", - подчеркивается в сообщении.Пострадавшего госпитализировали в ближайшую бо...
Происшествия
Сегодня, 21 сентября 2018 года, в Виннице на пешеходном переходе произошла авария. Авария произошла около половины десятого утра. Девушка переходила дорогу на регулирующем пешеходном переходе и попала под колеса такси. По предварительной информации, такси на евро номерах. Обстоятельства выясняются. Фото сайта 20минут
Общество
Работники по обслуживанию газовых сетей «Винницагаза» жалуются на низкие зарплаты. Говорят, что за рабочее место не держатся. Только за этот год с предприятия уволилось более 2 сотни человек. В администрации предприятия утверждают, что поощрить сотрудников повышением платы не могут из-за ограниченного фонд. Подробнее – смотрите в сюжете телеканала “Вита”:
Общество
Восьмой сезон крупнейшего светомузыкального фонтана в Европе, расположен в Виннице, в этом году завершится 13 октября.Об этом говорится на официальном сайте фонтана "Рошен". В то же время на сайте не сообщается, состоится ли традиционный концерт в честь закрытия сезона.