![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
15:36, 16 березня 2011 р.
Вінничанка боротиметься за перемогу на «Народній зірці-4»
Наймолодша учасниця проекту "Народна зірка-4", 16-річна вінничанка Ольга Мельник 19 березня візьме участь у прямому ефірі талант-шоу на телеканалі "Україна".
Оля Мельник вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» міського Палацу мистецтв "Зоря". Від участі у "Народній зірці" вона очікує отримати найважливіше - безцінний досвід виступу і роботи з професіоналами.
Учасники проекту будуть змагатися у складі десяти дуетів, разом із зірками естради та виконавців з народу, обраних за результатами всеукраїнського кастингу. Головний критерій відбору - вміння і бажання співати. Вік та зовнішність значення не мають.
У кожному випуску шоу дуети отримують своєрідне завдання: вибрати музичний напрям, в якому їм належить підготувати наступний виступ. Це може бути реп або шансон, блюз або фолк. Усі музичні номери виконуються "наживо".
Оцінює старання учасників авторитетне журі. Проте вирішальним є голос телеглядачів, які можуть проголосувати за своїх улюбленців за допомогою sms . Шоу не обмежується музичною програмою, а показує життя конкурсантів за межами сцени: як готуються пари, як вболівають за них рідні та близькі.
Тож підтримаємо вінничанку під час прямого ефіру, який транслюватиметься ТРК "Україна" 19 березня о 17:00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:11, Вчора
12:23, 17 липня
15
12:23, 17 липня
4
13:02, 21 липня
2
live comments feed...
Коментарі