![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
13:32, 21 березня 2011 р.
На Вінниччині «онук» пограбував 83-річного дідуся
В Немирівському районі Вінницької області працівники міліції затримали 25-річного чоловіка, який погрожуючи ножем, вимагав гроші у 83-річного дідуся своєї дружини.
Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю управління міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.
Отримуючи пенсію, дідусь неодноразово частину грошей віддавав своїй онучці. «Вона дівчина молода, має родину, треба допомагати», - міркував пенсіонер. Днями до дідуся навідався чоловік онучки. Він знаходився в стані алкогольного сп’яніння. Чоловік дістав кухонного ножа та почав вимагати в старенького гроші. Коли молодик зрозумів, що його погрози не діють – вдався до фізичної сили. Після удару у обличчя пенсіонер віддав «родичу» 200 гривень та побіг до сусідів за допомогою.
За кілька годин працівники міліції затримали зловмисника на автобусній зупинці у місті Немирів. Пояснити свій вчинок чоловік не зміг. Адже, необхідності у грошах у нього не було - у кишені мав власні. В усьому винна горілка.
За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України – «Розбій».
25-річному чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:36, 19 липня
12:51, 17 липня
00:41, 15 липня
live comments feed...
Коментарі