• Головна
  • Ритуальний ринок у Вінниці перенесуть до кінця місяця
10:35, 23 березня 2011 р.

Ритуальний ринок у Вінниці перенесуть до кінця місяця

Поминальні стрічки, вінки та паперові квіти заберуть від Палацу дітей та юнацтва. Безперечно, не облаштований належним чином ринок псував вигляд вулиці. Торгувати ритуальними товарами будуть знову на сусідньому кладовищі

Ринок ритуальних послуг, що розташований на розі Хмельницького шосе та вул. Генерала Арабея, змінить свою прописку. Влада вирішила звільнити вулицю від торгівлі, а сам ринок повернути на звичне для нього місце.

- Усе, що ми знаємо – це те, що читаємо в газетах. І все, більше нічого, - кажуть торгівці.

Говорять, що договір оренди їм так і не продовжили, а її термін закінчився у січні.

- У нас є відповідна домовленість з адміністрацією ринку, - каже начальник управління торгівлі міськради Сергія Кудлаєнко. – Усі роботи будуть проведені також за рахунок адміністрації. Усе має бути зроблено до кінця цього місяця.

Саме рішення про перенесення ринку прийняте на сесії міської ради першого березня. Одна з причин – відсутність санвузла та те, що ринок псує вигляд вулиці, а також заважає нормальному пересуванню пішоходів. При цьому обіцяють, що на місці ринку нічого будувати не будуть.

У той же час, незважаючи на те, що від моменту прийняття рішення про перенесення ринку минуло кілька тижнів, торгуючі на ньому кажуть, що їм офіційно нічого ніхто не повідомляв.

- У нас лише зібрали гроші за кабінки і все, ніхто нічого не знає. Завтра можуть прийти і сказати – “до побачення”, - каже Лариса.

- За законом, нас мають попередити про щось за 45 діб, але досі ніхто нічого не сказав, можливо щось і вирішується, але в обхід нас, - додає інша торгуюча Олена. - Зараз, через це сум’яття, я не можу взяти патент на наступний квартал, бо не знаю, що мене чекає, а документ я маю взяти до 30 числа і заплатити за це. І це не мала сума. Адже ще треба заплатити у Пенсійний фонд і за торгове місце, а тут не такі вже й великі доходи. Якщо нас перенесуть від центрального кладовища на будь-який інший ринок – ми не підемо і будемо намагатись якось відвоювати це місце. Хай дадуть нам можливість – ми за власний рахунок зробимо благоустрій цієї території. Ми готові самі взяти землю в оренду, якщо ми самі будемо це робити і нас ніхто обманювати не буде. Адже ми до цього часу не в курсі, що відбувається – ми не знаємо досі, куди все-таки точно нас переведуть? Якщо на територію ринку – то ми не проти. Колись там уже був ринок, і, можливо б, залишався там досі, якби не прихильники церкви. Тоді на нас бабусі йшли ледь не з вилами, щоб ми пішли звідти. Але особисто я не проти повернутися знов на територію кладовища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...