• Головна
  • Головтрансінспекція перевірить вінницьких автоперевізників
15:29, 23 березня 2011 р.

Головтрансінспекція перевірить вінницьких автоперевізників

Територіальні управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у другому кварталі 2011 року проконтролюють діяльність окремих перевізників на території всієї України.

Про це повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури України.

Така перевірка буде проведена для контролю за діяльністю автоперевізників з метою якнайшвидшого виведення з ринку «нелегалів». Перевізників-порушників за підсумками рейдів буде притягнуто до відповідальності.

З квітня по червень поточного року по Україні планується перевірити понад 450 фізичних осіб, приватних підприємців та товариств різних форм власності, які здійснюють перевезення пасажирів на автомобільному транспорті.

Зазначимо, що за підсумками перевірок, організованих Головавтотрансінспекцією, значна кількість автоперевізників легалізує свою діяльність. Таким чином досягається одне з основних завдань, на яких акцентував Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час зустрічі з керівниками Державтотрансадміністрації та Головавтотрансінспекції, щодо обов’язків влади доводити до бізнесу необхідність працювати на прозорих умовах на ринку автоперевезень.

Головавтотрансінспекція та її територіальні управління активно працюють над виконанням програми з виведення з ринку автотранспортних послуг нелегальних перевізників. Встановлено жорсткий контроль за виконанням цієї програми, для чого запроваджено надання територіальними управліннями щомісячного звіту про результати своєї роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...