
13:14, 28 березня 2011 р.
Леонід Кучма похвалив учнів вінницького дитячо-молодіжного центру
Квіти, дерева, птахи - усе з неймовірно дрібного бісеру. Навіть не віриться, що ці ювелірні шедеври створюють дитячі руки.
Та автори і справді звичайні вінницькі школярики - учні дитячо-молодіжного центру “Барви України”. Це чи не єдина в Україні студія, де обдарованих дітей вчать професійні художники. Митці дають юним колегам не тільки академічні знання, але й заохочують їх до сміливих експериментів у живопису, графіці та декоративному мистецтві.
Тому персональні виставки, дипломи і головні призи на різних конкурсах для вихованців Центру - не випадкова радість, а закономірні досягнення. А ще вони - часті гості та стипендіати президентського фонду Леоніда Кучми “Україна”.
Леонід Кучма, Президент України (1994-2005 рр.): “Я бачу, що в творах каміння використовується. От наші політики зараз тільки розкидають каміння. Так я хочу звернутися до дітей. Щоб ви збирали їх не для бою, а як матеріал для творчості”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Концерт Макса Барських у Вінниці – шоу “Зорепад”
Новини компаній
17:00
1 липня
Жінки все активніше грають в онлайн-ігри: тренд 2025 року
Новини компаній
17:00
30 червня
16:48
30 червня
11:00
30 червня
ТОП новини
Оголошення
11:50, 26 червня
125
13:14, Вчора
1
16:40, 19 червня
1 783
live comments feed...
Коментарі