• Головна
  • Дерева у Вінниці падають – а комунальники «переводять стрілки» (ФОТО)
16:47, 28 березня 2011 р.

Дерева у Вінниці падають – а комунальники «переводять стрілки» (ФОТО)

Здоровенний клен, зламаний вітром, упав поряд із відділенням банку на Хмельницькому шосе, 10. На щастя, ніхто не постраждав, але гілля зачепило балкон, погнувши металеві труби для сушіння білизни.

«Будь ласка, негайно приїдьте на Хмельницьке шосе! Тут прямо на поріг банку впало величезне дерево, зламане вітром!» SMS-повідомлення такого змісту редакція «20 хвилин» отримала під вечір 24 березня.

Біля будинку на Хмельницькому шосе, 10 на доріжці, яка веде до відділення банку, лежав здоровенний молодий клен.

- При падінні гілля клена погнуло на нашому балконі металеві труби для сушіння білизни. Навіть не знаємо, як їх порівняти, - кажуть мешканці будинку на Хмельницькому шосе, 10 Віктор і Катерина Марчуки

- Дерево впало приблизно о третій годині дня, - розповів працівник банку Євген. - На щастя, ніхто не постраждав, немає і суттєвих пошкоджень будівлі банку.

- Претензій до дерева у нас не було, так як воно мало нормальний вигляд, росло обабіч стежки і нікому не заважало, - додав Євген.

- Ой, нас дуже засмутило те, що клен упав, - бідкалися Віктор і Тамара Марчуки, які мешкають у квартирі №10 на третьому поверсі цього будинку. Дерево росло напроти їхнього балкону. - У спеку він рятував нас від сонця і від пилу, який іде з Хмельницького шосе. А ще при падінні гілля клена погнуло на нашому балконі металеві труби для сушіння білизни. Навіть не знаємо, як їх порівняти.

- Жодних заявок до нас від мешканців чи організацій на обрізку цього клена не надходило, - заявив директор міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський. - Обрізка таких дерев - не наша парафія. Ми обслуговуємо лише магістральні ділянки міста, а клен ріс на прибудинковій території. На цих ділянках за дерева відповідає аварійно-диспетчерська служба, яка займається знесенням «аварійних» дерев.

- До нас теж ніхто не звертався з приводу цього клена, - сказав начальник міського комунального підприємства «Аварійно-диспетчерська служба» Ігор Цимбалюк. - А щодо причин того, чому це гарне і здорове на вигляд дерево впало, то їх може бути чимало. Наприклад, міг бути підрубаний один із коренів дерева під час прокладання поруч із ним доріжки.

Дерева у Вінниці падають – а комунальники «переводять стрілки» (ФОТО), фото-1
Дерева у Вінниці падають – а комунальники «переводять стрілки» (ФОТО), фото-2
Дерева у Вінниці падають – а комунальники «переводять стрілки» (ФОТО), фото-3
Дерева у Вінниці падають – а комунальники «переводять стрілки» (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...