• Украина. Первая лига. «Нива» и «Буковина» победителя не выявили
17:31, 28 березня 2011 р.

Украина. Первая лига. «Нива» и «Буковина» победителя не выявили

З рахунком 1:1 завершився дебютний домашній матч вінницької команди у весняній частині чемпіонату, повідомляє vn.20minut.ua. Глядачі так і не дочекалися забитих м’ячів у першому таймі.

Вінницьких вболівальників, яких пронизливий холод не зміг вигнати з трибун стадіону спортивного комплексу «Нива», порадував Віталій Мартинов. На 48 хвилині матчу наш півзахисник вміло зіграв на добиванні і відкрив рахунок.

Менше півгодини знадобилося гостям з Чернівців, щоб відновити рівновагу у матчі. На 77 хвилині подачу з кутового точним ударом головою замкнув захисник «Буковини» Сергій Басов.

Після пропущеного голу футболісти «Ниви» розпочали штурм воріт суперника. На 90 хвилині матчу після сольного проходу по лівому флангу Віталій Мартинов точним пасом знайшов у штрафному майданчику гостей Дмитра Козьбана.

Обробивши м’яч, нападаючий «Ниви» вивів на побачення з голкіпером «Буковини» Руслана Качура. Проте використати стовідсотковий гольовий момент йому не вдалося. Двічі м’яч влучив у голкіпера. А після третьої спроби вразити ворота - удар «ножицями» - м’яч пролетів вище воріт.

Фінальний свисток арбітра матчу відправив футболістів до роздягалень за нічийного рахунку.