Як виконуватиметься амністія для учасників масових протестів – перевірять вінницькі прокурори

У прокуратурі Вінницької області створено робочу групу для контролю та моніторингу на території Вінниччини виконання умов Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань». Очолює групу прокурор області Олександр Мрихин, а до її складу увійшли керівники структурних підрозділів усіх управлінь та відділів прокуратури області.

За словами Олександра Мрихина, групою буде витребувано від органів державної влади, місцевого самоврядування, підпорядкованих прокурорів, правоохоронних органів, підприємств, установ та організацій інформації провчинення масових акцій протесту та їх учасників. За мету ставиться зібрати й володіти достовірною, об’єктивною інформацією про виконання умов, що прописані в Законі.

За словами Генерального прокурора України, до 17 лютого мають бути виконані всі умови Закону, в протилежному – він скасовується. Віктор Пшонка наголошує й на тому, що сторони переговорів повинні особливо тверезо розуміти ситуацію, адже “мова йде про реальну кримінальну відповідальність для осіб, які стали в конфлікт із Законом”. До того ж Законом не передбачено можливості часткового виконання його умов, тобто лише в окремих регіонах.

Прокурор Вінницької області запевняє, що зі свого боку органи прокуратури Вінниччини докладуть усіх законних зусиль, аби прискорити повернення держави в правове поле.

За інформацією прес-служби прокуратури Вінницької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов