Збитки від штурму Вінницької облради: в частині ремонту «Ради» помилились на один нуль?

В обласній раді підрахували попередню суму збитків в результаті захоплення мітингувальниками будівлі Вінницької обласної ради та адміністрації. Спочатку називалися цифри в 100 – 500 тисяч гривень. За останньою версією, озвученою першим заступником голови обласної ради Ігорем Кревським восьмого лютого, вона сягає двох мільйонів гривень.

- Відповідальними особами наразі проводиться інвентаризація нанесених збитків, сума яких складає близько 500 тисяч, - сказав Ігор Кревський під час зустрічі з Комісаром прав людини Ради Європи Нільсом Муйжніексом, повідомляється на офіційному сайті обласної державної адміністрації. - Якщо враховувати повністю знищену систему для таємного голосування в залі засідань, на заміну якої необхідно 1,5 мільйона, то сума заподіяної шкоди наближатиметься до двох мільйонів гривень.

- На мій погляд озвучені два мільйона збитків – це фантастика, - каже депутат обласної ради, співголова Народної ради Сергій Свитко. -  Адже усі приміщення були запечатані, так  є пошкодження доріжок, підлоги, але не на таку ж суму.

- Обурює і те, що з цього приводу, за нашою інформацією, створено аж три комісії: обласної ради, адміністрації і комунального майна, а представників Народної ради до жодної з них не включили, - каже голова вінницького осередку ВО «Свобода», співголова Народної ради Олексій Фурман. – Щодо системи “Рада”, то мені наступного дня телефонував представник компанії і питав, чи можна забрати системний блок чи просто відключити її, щоб я під’їхав. Я сказав, що якщо просто відключити – то він це може зробити і без моєї участі. Це і було зроблено. Тобто, там серйозних пошкоджень не було. Можливо, зламано кілька мікрофонів, ще щось. Ми у вівторок це питання піднімали на засіданні виконкому Народної ради, хотіли потрапити до Кревського, але його не було на місці. Тому ми вимагатимемо, щоб нам надали усі наявні кошториси, щоб ми могли зробити їх незалежну експертизу.

P.S. Як повідомив RIA директор вінницької компанії «Тріак» Борис Кисляк, яка займалась установкою системи голосування “Рада-В”, її ремонт складе приблизно 120 тисяч гривень. У цю суму також входить і ремонт системи відеоспостереження…

До речі, коли в 2007 році у Вінницькій міській раді теж установлювали систему електронного голосування, її загальна вартість на той час склала близько 160 тисяч гривень.

А, наприклад, уже в травні 2013 року нова електронна система голосування Львівській міській раді обійшлась приблизно в 290 тисяч гривень.

Що ж, можливо, у Вінницькій облраді трохи помилилися з озвученими цифрами в частині саме ремонту системи голосування.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов