Все більше вінничан за свої гроші ремонтують багатоповерхівки

В цьогорічному бюджеті міста на капітальні ремонти багатоповерхівок за програмою співфінансування з мешканцями вже закладено 15 мільйонів гривень. Це в півтора рази більше, ніж минулого року.

Наразі все більше вінничан усвідомлює, що мають спільно дбати про стан своїх багатоповерхівок. Директор департаменту житлового господарства Сергій Кушнір розповів, що з кожним роком помітно зростає кількість людей, котрі беруть участь у співфінансуванні капітальних ремонтів будинків.

- Така програма допомагає мешканцям приводити до ладу висотки, починаючи від даху і закінчуючи комунікаціями у підвалах, - зазначає Сергій Кушнір.

Згідно програми співфінасування міський бюджет фінансує більш 70%, а жителі - 30%1.

Цього року в бюджеті міста на 2014 рік заплановано в півтора рази більше коштів, а саме 15 мільйонів гривень.

З початку нового року розпочались і самі роботи. Зокрема проведено капітальний ремонт шиферної покрівлі будинку по провулку Литовського, 5. Також розпочато капітальний ремонт даху і в будинку по вулиці Фрунзе, 12. Наразі тривають ремонти інженерних мереж у висотці по проспекту Коцюбинського, 11. Надалі заплановано ремонт покрівель по вулиці Примакова, 9 та Немирівське шосе, 82.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов