Дві квартири і два авто дочекалися вінницькі афганці за 25 років

Напередодні відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану у мерії зібралися представники міської спілки учасників воєнних дій в Афганістані. Чотирьом воїнам-афганцям 13 лютого тут урочисто вручили ордери на квартири та сертифікати на придбання автомобілів.

«Сьогодні у залі присутні люди, яких ми глибоко поважаємо як взірець мужності, честі та доблесті. Людей, які свого часу прийняли виклик і виконали свій обов’язок. Нині ми намагаємося робити все для того, щоб бути для вас опорою. Сьогодні, напередодні 25-ї річниці, ми вручаємо воїнам-афганцям ордери на дві квартири по державній програмі. А завдяки нашій місцевій ініціативі нами було знайдено ресурси для придбання двох автомобілів», – зазначив, вітаючи афганців, міський голова Володимир Гройсман.

Самі воїни-інтернаціоналісти емоцій не приховували: «Автомобіль був мені просто необхідний, я з радістю ним користуватимусь. Я дуже вдячний міській владі за турботу і за ініціювання цієї програми, яка для міської спілки афганців є великою підтримкою», – поділився Олександр Поліщук. Разом із ним цього дня сертифікат на придбання автомобіля отримав ще один інвалід війни в Афганістані Андрій Разуйов.

А ордери на квартири (одно- і двокімнатну), придбані за кошти державного бюджету, були вручені двом учасникам бойових дій в Афганістані: Анатолію Гаврилюку та Володимиру Козаку.

– Я стояв у черзі на квартиру з 1987 року. Раніше ми з родиною жили у квартирі гуртожитку на 28 квадратних метрах. Зараз отримав однокімнатну квартиру у районі Вишенька в новобудові площею у 35 квадратних метрів. Вже пройшло чимало років з того часу, коли я брав участь у бойових діях в Афганістані, але і досі згадую ті події, – каже Володимир Козак.

В гуртожитку разом із дружиною проживав також Анатолій Гаврилюк. Каже, став у чергу на квартиру одразу після повернення з Афганістану. Житло отримує через 27 років після того. Проте новосілля святкуватиме уже без коханої дружини.

– Що квартиру отримав – і радію, і сумую, адже дружина моя так і не дочекалася її. Але все одно дякую державі, яка через 27 років згадала, що ми є, – говорить Анатолій Гаврилюк.

Заступник міського голови Андрій Рева розповідає, що зараз у Вінниці проживає близько 700 ветеранів війни в Афганістані, з них на черзі на отримання житла перебуває 101 людина. Раніше якщо афганцям і виділяли житло, то поблизу обласного центру. Квартири у Вінниці афганці отримали вперше.

– Отримати дві квартири за державною програмою стало можливим в тому числі завдяки керівництву Вінницької обласної державної адміністрації та позиції міського голови, який дуже багато зусиль доклав до того, щоб ці квартири потрапили до своїх теперішніх власників. Це дуже приємна подія, але на ній не можна зупинятися, потрібно й далі працювати в цьому напрямку. Щодо транспортних засобів, то ми вирішили не купувати автомобілі, а дати людям кошти – по 72 тисячі 500 гривень, – на які вони вже самі придбають авто на свій вибір, – додав Андрій Рева.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов