У Вінниці амністували першого активіста

Сьогодні, 17 лютого, Вінницький міський суд на виконання закону про амністію, схваленого Верховною Радою 29 січня, закрив перше кримінальне провадження стосовно 20-річного вінничанина Віктора Цебрика, якого було звинувачено в участі в масових заворушеннях та опорі працівникам міліції під час штурму облради 25 січня.

Суддя Ірина Курбатова задовольнила клопотання прокурора, який вніс пропозицію звільнити обвинуваченого від покарання і закрити кримінальне провадження – на підставі закону про амністію, який щойно вступив в дію.

Схоже, таке рішення влаштувало всі сторони.

- Раніше я не усвідомлював і не визнавав, що вчинив погано, – зізнався Віктор Цебрик. – Але після того, як мені показали відеозаписи і показали вилучені в мене речі, то я вже зрозумів, що так робити не можна. В майбутньому я буду діяти тільки так, як дозволено законом.

Під час слухання в залі перебував і депутат обласної ради Олексій Порошенко, який після проголошення ухвали так оцінив подію.

лешик

- Дуже добре, що у Вінниці – чи не раніше за інші міста України – почав діяти закон про амністію. Це є добрий знак, що Україна стала на шлях примирення. Звичайно, ми будемо надавати юридичний супровід всім тим, хто потребуватиме допомоги в аналогічних справах.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов