Захарченко: міліції видали бойову зброю, а «екстремісти» мають її здати

Виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що «правоохоронці у разі нападу застосують зброю, а «екстремісти» мають здати зброю. Також Захарченко похвалив своїх підлеглих.

У своїй заяві Захарченко сказав, що «перемир’я порушене, екстремісти продовжують нападати».

Згідно його слів у міліціонерів стріляли з бойової зброї, а з вогнепальними пораненнями госпіталізовано вже 29 правоохоронців, є загиблі й десятки людей поранено.

«Захоплено декілька наших працівників, адже міліція несла службу з охорони громадського порядку без вогнепальної зброї» - зазначив голова МВС.

Захарченко підкреслив, що в рамках роботи Антитерористичного центру при СБУ ним підписані відповідні накази. Згідно цих наказів правоохоронцям видали бойову зброю і її застосують у відповідності до закону України  «Про міліцію».

Згідно ж цього закону зброя може бути використана для:

- захисту громадян від нападу, що загрожує їх життю і здоров’ю, а також звільнення заручників;

- для відбиття нападу на працівника міліції або членів його сім’ї, якщо їх життю загрожує небезпека.

В загостренні конфлікту Захарченко звинувачує опозицію і зазначає, що « всім розсудливим  громадянам давно зрозуміло, що силові дії провокують виключно опозиційні лідери».

Щодо «Правого Сектору», то їх Захарченко звинуватив у підбурюванні людей озброюватись та захоплювати державні будівлі. Також він зазначив, що МВС вимагає від «екстремістів» здати зброю та повернутись у рамки мирного протесту.

А своїм підлеглим він висловив подяку.

«Не знайдеться жодної демократичної країни, де поліцейська структура проявила б таку витримку та толерантність» - каже Захарченко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов