Україно-російські відносини

РЕКОМЕНДУЄМО! Стосується україно-російських відносин:
-------------------------------------------------------------
1. Поляки стягують БТРи на кордон з Україною

2. США та ВБ котрі у 90-х підписали договір про захист суверенності України оголосили про свою підтримку.

3. ООН кілька днів поспіль засідає щодо українського питання, судячи з коментарів ми можемо розраховувати на їх підтримку.

4. ЄС та НАТО оголосили про підтримку України

5. НАТО заявило про те що Україна для них важливий партнер, і оголосивши війну Україні Росія оголосила війну усій Європі.

6. Туреччина оголосила про підтримку України.

7. Китай оголосив про підтримку України ( також була інформація, що у разі війни Китай претендуватиме на деякі землі Росії., доречі Китай такого ніколи не скривав, отже Східні війська Росія в Україну переслати не зможе)

8. США відправили в Україну як послів так і 2 літаки для патрулювання.

9. 4 з 8 членів Великої Вісімки оголосили про те, що у зв'язку з поведінкою Росії проти України вони відмовляються їхати на з'їзд котрий відбудеться найближчим часом в Росії ( Канада, ВБ, США, Франція). Доречі після вторгнення російських військ на територію України Росію скоріш за все виключать з цієї організації.

10. Жодна країна у світі, в тому числі і члени МС не підтримали оголошення війни Україні (Росією)

11. Японія хоч ще й не виступала у питанні України, але варто зазначити, що Японія і Росія давно вже перебувають в напружених відносинах, зокрема у разі таки настання війни, гадаю Японія таки втрутиться, адже ще у 2005 році збиралася оголошувати війну Росії (Курильське питання) , тоді з Росії виїхали усі високопоставлені консули та підприємці Японії, але все затихло.

12. Іран відмовився від виготовлення Ядерної зброї, у зв'язку з цим більшість країн зніме ембарго стосовно Ірану і світові ціни на нафту впадуть до такого рівня, що ця продукція на теренах Росії стане збитковою, а отже Росія зазнає таких економічних втрат, що врятувати країну зможе лише жорстока економія та реформи( ключове слово врятувати). Інакше інфляція сягне невиданого рівня.

13. Україна подала до ЄС заяву про заборону проведення Чемпіонату Світу 2018 з футболу в Росії, а отже затрати на підготовку об'єктів Росіяни вже не повернуть. Крім того, декілька країн вже відмовилися від участі в Зимових Параолімпійських Іграх (проводяться зараз в Росії)

14. Сотні тисяч українців добровільно повалили до воєнкоматів, особливо радує Луганськ де кількість добровольців сягнуло такої цифри, що їх просто неможливо оформити.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
122 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов