Ситуація в Криму станом на 12 березня

Керівник Центру військово-політичних досліджень ( Київ) Дмитро Тимчук розповів у своєму Facebook про ситуацію в Криму станом на 12 березня.

Російська сторона продовжує порушувати положення міжнародних договорів з Україною в Автономній Республіці Крим

З 28 лютого по 11 березня ц.р. Державною прикордонною службою України зафіксовано 39 випадків порушень російською стороною міжнародних договорів, зокрема щодо:

порядку заходу військових суден Російської Федерації – 15 суден;

порядку здійснення польотів військової авіації Російської Федерації – 14 випадків, 48 літальних апаратів;

порядку перетинання державного кордону України в пункті пропуску «Крим – поромна переправа» - 10 випадків.

За цей час через пункт пропуску «Крим – поромна переправа» на територію України без відповідного дозволу української сторони переміщено 139 од. автомобільної, спеціальної та бронетехніки Збройних Сил РФ, зокрема 4 ракетні системи залпового вогню «Град», 6 бронетранспортерів, 111 вантажних, 6 спеціальних та 7 легкових автомобілів, 5 мікроавтобусів.

Триває захоплення підрозділів Державної прикордонної служби України.

На сьогодні заблоковано, захоплено або виведено з ладу 47 об’єктів Держприкордонслужби, зокрема Азово-Чорноморське регіональне управління, управління Сімферопольського прикордонного загону, Керченського, Севастопольського та Ялтинського загонів морської охорони, 10 відділів прикордонної служби, пункти пропуску «Сімферополь-авіа» та «Крим – поромна переправа», 29 постів технічного спостереження.

О 16.00 11 березня ц.р. близько 100 озброєних військовослужбовців РФ фізично витіснили з пункту пропуску «Крим – поромна переправа» службовців Держприкордонслужби України, внаслідок чого роботу пункту пропуску зупинено, прикордонно-митні операції не здійснюються.

Захоплені прикордонні підрозділи перебувають під постійним контролем озброєних військовослужбовців РФ та представників «Самооборони», персонал Державної прикордонної служби України на робочі місця не допускається.

Виїзд біженців з Криму

Триває виїзд з Криму біженців, у першу чергу з числа кримських татар. Так, протягом 11 березня з Криму виїхало 158 осіб, загалом протягом останніх днів 557 біженців.

Заходи Держприкордонслужби з посилення прикордонного режиму та контролю в’їзду на територію України іноземних громадян

Державна прикордонна служба проводить спеціальні прикордонні операції «Кордон», «Режим» та «Рубіж» у прикордонних з Російською Федерацією та Республікою Молдова областях, посилено прикордонний контроль в усіх пунктах пропуску.

Як результат, за останню добу через невідповідність мети прибуття та можливу участь в екстремістських заходах у прикордонних з РФ районах України не пропущено на територію Україну 305 громадян РФ (загалом протягом останніх діб – понад 3500 громадян РФ.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
83 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов