Верховна Рада створила Національну гвардію України

Народні депутати підтримали проект закону № 4393 "Про Національну гвардію України". За відповідний документ проголосувало 262 народних депутати.

Проект закону №4393 за авторством виконуючого обов'язки Президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова пропонує внутрішні війська (ВВ) Міністерства внутрішніх справ перетворити в Національну гвардію України - військове формування з правоохоронними функціями, що входитиме до системи Міністерства внутрішніх справ України.

Згідно із законопроектом, Національна гвардія призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами у забезпеченні державної безпеки і захисті державного кордону, припиненні терористичної діяльності, а також діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій. 

За організаційно-правовим статусом Національна гвардія України діятиме в системі МВС, тому це формування нерозривно пов'язане із системою державних правоохоронних органів. Вона є ланкою цієї системи, а військовослужбовці Національної гвардії України представляють із себе персонал особливого виду державної служби - військової.

Згідно з поправками екс-міністра оборони, народного депутата фракції Партії регіонів Олександра Кузьмука, командувача Національної гвардії призначає Верховна Рада України за поданням Президента України.

Чисельність Національної гвардії - до 60 тис. осіб. Але при необхідності рішення про збільшення чисельності буде прийматися окремою постановлю ВР.

Також передбачене подальше техніко-юридичне редагування цього закону.

Основними завданнями Національної гвардії є:

- захист конституційного ладу України, цілісності її території від спроб змінити їх насильницьким шляхом;

- охорона та оборона важливих державних об'єктів, зокрема атомних електростанцій, дипломатичних і консульських представництв іноземних держав на території України;

- участь у підтриманні режиму надзвичайного стану в порядку, як це передбачає законодавство України;

- участь у ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійного лиха;

- супроводження спеціальних вантажів;

- участь в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю;

- подання допомоги Державній прикордонній службі в затриманні порушників державного кордону України силами частин, дислокованих у прикордонних районах;

- участь у бойових діях з відсічі збройній агресії;

- участь у боротьбі з тероризмом.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов