• Головна
  • Вінницькі спортсмени перемогли у міжнародному турнірі з кікбоксингу
10:09, 13 квітня 2011 р.

Вінницькі спортсмени перемогли у міжнародному турнірі з кікбоксингу

З п’ятьма медалями повернулися вінницькі кікбоксери з міжнародного турніру, що проходив у Новій Каховці.

Чемпіоном з фул-контакту став Вадим Мінов (вагова категорія до 71 кг). А інший вінничанин Сергій Шамбелян (ваг. кат. до 65 кг) переміг відразу у двох видах кікбоксінгу: лоу-кік та фул-контакт. Ще двоє вихованців тренера В’ячеслава Отеранського поповнили медальну скарбничку нашої команди. Денис Борисенко (ваг. кат. до 67 кг) та Юрій Квасневський (ваг. кат. до 60 кг) виграли срібні нагороди у фул-контакті. А їх партнер по команді Андрій Карета (ваг. кат. до 60 кг) зайняв п’яте місце у лайт-контакті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію