Міноборони просить українців не розповідати подробиці пересування українських військ

Міноборони просить ЗМІ та громадян виважено і обережно висвітлювати переміщення українських військ, щоб цією інформацією не скористались агресори.

Про це йдеться в заяві голови регіонального медіа-центру МО Ігоря Корчака, поширеній на Facebook Міноборони.

Міноборони звернулось до журналістів, блогерів, та взагалі, пересічних громадян, роботу яких військові вважають дуже важливою.

"Проте, у зв’язку із оголошенням часткової мобілізації, потрібно зважати на те, що з допомогою мережі Інтернет ваші повідомлення, матеріали, фото- відеодокументи можуть переглядати і недруги України", - йдеться в заяві.

Військові не закликають до обмеження доступу до об’єктивної інформації, але просять подумати перед публікацією даних про "чисельність, нумерацію, укомплектованість військових підрозділів, маршрути їх пересування, а також прізвища командирів".

У Міноборони радять орієнтуватись на ті дані, які публікують вони.

"Разом з тим, якщо вам випадково вдалося в денний або нічний час стати очевидцем пересувань чи маневрування… то перш ніж викласти відео чи фото потрібно добре подумати… оскільки її можуть, і будуть використовувати наші супротивники", - просять у Мінобороні.

Військові просять здійснювати "власну інформаційну діяльність із врахуванням інтересів безпеки Вітчизни".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
37 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов