Сімнадцять тисяч смайликів від вінницьких школярів полетять до Криму та Росії. «Мы за мир!» - на кожному малюнку.

"Мы за мир!" - малюнки з таким надписом російською мовою відправляють вінницькі школярі своїм одноліткам в Крим та Росію. З такою ініціативою виступив вінницький Майдан, а до неї долучилися міський Департамент освіти та всі школи.

До редакції "20 хвилин" зателефонувала вінничанка, яка розповіла, що її діти в 32-ій школі малювали сьогодні смайлики з підписами "Мы за мир!". Вчителька сказала дітям, що ці малюнки полетять до російських дітей, щоб вони бачили - українські школярі хочуть жити в мирній державі.

Така інформація підтвердилась і в інших вінницьких школах, і в міському Департаменті освіти. Керівник Департаменту Володимир Буняк каже, що з ініціативою долучити школярів до демонстрації своїх мирних прагнень виступив вінницький Майдан.

- Тридцять п'ять вінницьких шкіл підтримали це рішення. Вчителі та класні керівники просили всіх бажаючих дітей створити такі малюнки. Хтось малював звичайні яскраві смайлики, а хтось долучав до справи всю свою творчість, фантазію та вміння і на аркуші паперу А5 створював ледь не шедеври. На всіх малюнках обов'язково є надписи "Мы за мир!", - каже пан Буняк.

За словами очільника міського Департаменту освіти, така акція є дуже позитивною і, можливо, стане потужним сигналом дітям в Криму та Росії про те, що вінницькі школярі проти війни.

З кожної школи, каже пан Буняк, вони отримали майже по п'ятсот малюнків. То ж загалом близько 17,5 тисяч смайликів "полетять" в бандеролях до Криму та Росії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
210 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов