Вінницька міліція підвела підсумки роботи: зареєструвано на 3271 більше злочинів (ФОТО)

15 квітня в Управлінні МВС у Вінницькій області відбулось чергове підсумкове засідання розширеної колегії.

Заступник начальника УМВС полковник міліції Микола Загорулько в своєму виступі зазначив, що вжиті упродовж першого кварталу 2011 року органами та підрозділами внутрішніх справ області організаційні та практичні заходи в цілому дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією в регіоні, а на деяких напрямках діяльності її покращити.

Як посилення захисту прав і свобод громадян, збільшення довіри до міліції розцінюється керівництвом держави та МВС України збільшення кількості зареєстрованих злочинів, насамперед проти власності. Пояснюється це в першу чергу завдяки посиленню контролю за станом обліково-реєстраційної дисципліни, реєстрацією всіх без винятку заяв та повідомлень про злочини.

В поточному році вінницька міліції зареєструвала на 3271 більше злочинів. Разом з тим спостерігається нижчий ніж в середньому по Україні рівень злочинності на 10 тис. населення, який становить 19,8.

Менше зареєстровано особливо тяжких злочинів, умисних тяжких тілесних ушкоджень, розбоїв та грабежів. Не зареєстровано жодного умисного вбивства та умисних тяжких тілесних ушкоджень з використанням вогнепальної зброї. За закінченими розслідуванням кримінальними справами розкрито 2406 злочинів, у т.ч. 807 тяжких та особливо тяжких, 261 злочин минулих років. Більше встановлено осіб, які вчинили злочини.

Стан правопорядку в області значною мірою впливає на її соціально- економічний розвиток. Міліціонерами викрито 27 злочинів економічної спрямованості зі збитками понад 1 млн. грн. та 100 злочинів зі збитками понад 100 тис. грн. Активізовано заходи з протидії кримінальним зловживанням у сфері земельних відносин, пов’язаних з приватизацією та з бюджетними коштами, у лісовому господарстві та у спиртовій галузі.

Змінено акценти в організації роботи з протидії наркозлочинності. Основні зусилля спрямовано на викриття збувачів наркотичних засобів та інших кваліфікованих злочинів цієї категорії. Збільшилась кількість задокументованих збутів наркотиків,більше викрито фактів схилянь до вживання наркотиків та вилучено з незаконного обігу наркосировини. Задокументовано злочин, пов'язаний з торгівлею людьми.

Зменшився залишок нерозшуканих злочинців, безвісно зниклих громадян та осіб невпізнаних трупів.

Триває робота з удосконалення форм і методів охорони громадського порядку, виявлення і видворення за межі держави нелегальних мігрантів та забезпечення безпеки дорожнього руху. У результаті проведеної роботи зменшилась кількість злочинів, вчинених неповнолітніми, а також число дорожньо-транспортних пригод з потерпілими.

Направлено до суду 4 кримінальні справи стосовно організованих злочинних угруповань, в тому числі одна з міжнародними зв’язками.
Разом з тим на колегії обговорювались і проблемні питання в роботі, адже нерозкритими залишаються чимало крадіжок всіх форм власності, зросла кількість злочинів, вчинених в стані алкогольного сп’яніння, не забезпечено належної протидії злочинам у сфері суспільної моралі та захисту одиноких, пристарілих громадян. Не в повній мірі відповідають масштабам криміналізації економіки результати боротьби з економічними злочинами, розповсюдження фальсифікованої, недоброякісної продукції.

Перший заступник начальника УМВС полковник міліції Сергій Григорчук акцентував увагу присутніх керівників на пріоритетних завданнях, які стоять сьогодні перед міліцією, визначених Міністром внутрішніх справ. Особливої уваги вимагають боротьба з з корупцією у всіх сферах діяльності, в тому числі серед особового складу органів внутрішніх справ, протидія злочинам, пов’язаним з розкраданням бюджетних коштів. Працівники ДАІ мають відійти від практики репресивного підходу до порушників Правил дорожнього руху та «плановості» у складанні адміністративних протоколів, активізувати профілактичну роботу ДПС на дорогах, особливо на визначених аварійно-небезпечних ділянках доріг.

Серед розглянутих на зібранні питань акцент було зроблено на заходах, спрямованих на покращання криміногенної ситуації в області в цілому, шляхах вдосконалення роботи міліції області, підвищенні ефективності захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства й держави від протиправних посягань.

По закінченню робочої колегії начальники міськрайорганів складали заліки з бойової та службової підготовки, демонстрували влучність у стрільбі. Керівники сіли за парти аби подвіщити свій професійний рівень з основних напрямків оперативно-службової діяльності.

Вінницька міліція підвела підсумки роботи: зареєструвано на 3271 більше злочинів (ФОТО), фото-1
Вінницька міліція підвела підсумки роботи: зареєструвано на 3271 більше злочинів (ФОТО), фото-1
Моя Вінниця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Политика
Команду действующего мэра Винницы Сергея Моргунова обвинили в незаконной агитации в день выборов. Об этом сообщает телеканал "Прямой". "В нескольких микрорайонах города утром появились надписи на асфальте с призывами голосовать за него", — сообщает телеканал.   "Любые нарушения законодательства — недопустимы! Моя команда юристов фиксирует и собирает все факты манипулирования мнением избирателей. Мы защитим каждый голос винничан", — заявил кандидат на должн...
Общество
В Калиновском районе Винницкой области, девушка пришла на избирательный участок в национальной одежде. Об этом говорится в заметке в сообществе "Подслушаннo в Калиновке".
Происшествия
По информации наблюдателя "Опоры", в пгт Тывров Тывровского района поступило сообщение о том, что участок заминировали. "На избирательный участок №051046, на улице Тиверская, 49, прибыла полиция. Всех, кто находился на участке, попросили покинуть помещение", — говорится в сообщении.
Политика
На местных выборах сразу несколько организаций заявили о проведении независимых опросов в крупных городах. Так, к примеру, в Виннице известно о проведении двух экзит-полов. Один проводит студия Савика Шустера, второй – Комитет избирателей Украины (КИУ). Итак, реализуется совместный проект студии Савика Шустера и телеканала “Украина 24”. Методом face-to-face опрашивать станут в 12 городах, включая Винницу. К закрытию участков «подобьют» результаты, а 20:01...
Общество
Полиция Винницкой области начала уголовное производство по факту хулиганских действий в отношении волонтера, который в областном центре проводил инициированный президентом Владимиром Зеленским опрос. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Винницкой области. "25 октября вблизи одного из избирательных участков на улице Андрея Первозванного мужчина толкнул волонтера и повредил ящик для проведения опроса "5 вопросов от президента". Полицейские установили...
Криминал
Оперативники Винницкого районного отделения полиции 23 октября задержали двух молодых людей, которые проникли в дом жителя пригорода областного центра, избили хозяина и похитили его личные вещи. Как сообщают в отделе коммуникаций ГУНП в Винницкой области, в отделение полиции поступило сообщение от 54-летнего жителя села Щитки о том, что около часа ночи в его дом проникли двое неизвестных. Злоумышленники выбили дверь, нанесли ему телесные повреждения, а пот...
Общество
Об этом говорится в заметке Максима Швыдкограя в сообществе "Услышано в Калиновке", что в соцсети "Фейсбук". Добавим, что подобные надписи оставляют в президентском опросе и в других украинских городах. Это делают в знак протеста против незаконного опроса.
Общество
По информации Винницкой ОГА, по состоянию на утро 25 октября в Винницкой области обнаружили 163 новых случая заболевания на коронавирус. Летальных случаев из-за осложнений после коронавируса прошедшие сутки не фиксировали. В сутки заболевания обнаружили в 10 медицинских работников. Коронавирус выявлено: Винница - 77; Томашпольский район - 18; Винницкий - 16; Бершадский - 9; Липовецкий - 6; Тульчинский - 5; Хмельницкий - 5; Жмеринский - 4; Немировский - 4;...
Общество
По состоянию на 24 октября в Винницкой области впервые обнаружили коронавирусную болезнь в 158 человек и зарегистрировали пять летальных случаев. Всего от COVID-19 умерло 163 человека. Об этом сообщает Винницкая областная государственная администрация.Винница - 49;Теплицкий район - 17;Жмеринский район - 16;Гайсинский район - 11;Винницкий район - 9;Тывровский район - 9;Хмельницкий район - 9;Барский район - 5;Оратовский район - 5;Липовецкий район - 4;Тульчин...