Простір відкритих думок

Незабутню уявну подорож до країни мрій – Італії із куштуванням традиційних італійських страв піти та піци, влаштував дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей Лучіо Ферреро.

21 березня 2014 року завершився благодійний проект « Простір відкритих думок» для багатодітних та малозабезпечених дітей, який організовував КП «Центр концертних та фестивальних програм», координатором якого є Лілія Кіпоренко.

Протягом 5 тижнів діти мали змогу здійснити уявну подорож до Італії, Англії та Америки, познайомитись із культурою, традиціями цих країн та завдяки партнерам проекту спробувати на практиці, яка справжня італійська піца, які є настільні ігри, навчитись правильній грі у боулінг, вивчити багато нових слів та познайомитись із новою та цікавою інформацією про іноземні країни. Саме завдяки партнерам проекту: ТОВ « Він Інтерактив», ДРЦ « Дитяча планета» в ТРЦ «Шок», ТРЦ « Мегамолл», ресторан « daLucio» КП « Центр концертних та фестивальних програм» вдалось реалізувати цілі проекту та поставлену мету.

Остання зустріч координатора проекту Лілії Кіпоренко із дітьми відбулась у ресторані « daLucio». Лучіо Феррера провів історичний екскурс в історію італійської кухні, продемонструвавши дітям піцу від початку її створення (піта) до сучасного її сприйняття. Діти мали змогу поспілкуватись із Лучіо, розпитати його про культуру і традиції, про звичаї італійців та продемонструвати вивчені під час проекту фрази італійською. Протягом 2 годин Лучіо вражав дітей цікавими історіями про Італію та відповідав на запитання дітей. Можна сказати, що діалог вийшов дуже цікавий! Зустріч завершилась дуже корисно, адже діти були смачно нагодовані та вдалось викликали наростання нового апетиту до пізнавання всього нового та відкриття для себе інших країн і народів.

Департамент культури Вінницької міської ради

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов