Самооборона Майдану вимагає відставки Арсена Авакова

Рада сотників та громадські активісти наметового містечка Майдану у Києві вимагають відставки А.Авакова, як такого чиї дії ведуть до дестабілізації ситуації в країні. Про це УНН повідомили у прес-службі ГО "Українська справа".

"На даний момент правоохоронні органи України належним чином не виконують своїх безпосередніх функцій із забезпечення безпеки громадян, розслідування злочинів та покарання злодіїв.

Не притягнено до кримінальної відповідальності жодного із замовників, організаторів та виконавців убивств, катувань побиття та викрадення учасників акцій громадського протесту проти диктатури Януковича у Києві та інших містах України.

Самі верховоди минулого злочинного режиму – Янукович, Пшонка, Захарченко та інші – отримали змогу безперешкодно втекти за межі країни.

У східних областях, зокрема Донецькій, Луганській та Харківській при відвертому потуранні всіх видів міліції активно діють банди озброєних сепаратистів, які скоюють напади, побиття та убивства громадських активістів, захоплюють державні установи та навіть перешкоджають переміщенням частин Збройних Сил.

Замість боротьби із ними органи внутрішніх справ зайнялись «превентивними затриманнями» та провокаціями проти активістів Майданів і відділів народної самооборони у різних регіонах України.

Це породжує в країні атмосферу хаосу, безкарності та безлад, що діє на руку агресивним діям Кремля, внутрішніх сепаратистів та різних бандформувань.

Все це разом узяте свідчить або про абсолютну некомпетентність, або про свідому зраду міністра внутрішніх Арсена Авакова, що дискредитує нову владу України, вкрай підриває її авторитет та провокує народ до акцій протесту вже проти неї.

Тому на своїх загальних зборах, які відбулися 26 березня 2014 року в місті Києві, сотники сотень та присутні на зборах громадські активісти Київського Майдану одноголосно ухвалили вимагати від Верховної Ради України негайної відставки Арсена Авакова та його віддання під суд.

Наполягаємо, щоб це питання було розглянуто і вирішене на пленарному засіданні Верховної Ради 27 березня 2014 року", - йдеться у зверненні Ради сотників та громадських активістів наметового містечка Майдану у Києві.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
19 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов