• „Вінницьким зубрам” для перемоги не вистачило сім очок
12:41, 19 квітня 2011 р.

„Вінницьким зубрам” для перемоги не вистачило сім очок

Після напруженої боротьби, що проходила між командами „Вінницькі зубри” та „БК Кремінь” наші баскетболісти поїхали додому з поразкою. Рахунок ставав нічийним 12 разів за зустріч, але команда-суперник виявилася більш настирною. Зустріч завершилася з рахунком 96:89 на користь „БК Кремінь”.

- Поїхати до іншого міста на гру улюбленої команди у мене, на жаль, не вийшло, - каже вболівальник „Вінницьких зубрів” Сергій Забродський. - На домашні матчі намагаюся ходити регулярно. Якщо навчання не заважає. Після матчу одразу перечитав звіти. Видно було, що команда намагалася вибороти перемогу. До останніх хвилин наші хлопці намагалися повернути лідерство своїй команді. Шкода, що так і не вийшло. Проте програти з таким рахунком не образливо, розрив не великий – усього сім очок.

Грали наші баскетболісти на виїзді минулої неділі, 17 квітня. Рахунок у зустрічі відкрив один з лідерів „Вінницьких зубрів” Дмитро Шиманський. На першій хвилині першої чверті він реалізував двохочковий кидок. Але суперник не давав змоги відірватися. Рахунок зрівняв лідер команди суперника Максим Зозуля. За першу чверть гри команди зрівнювали рахунок ще чотири рази. Закінчилася перша десятихвилинка з рахунком 23:23.

На початку другої чверті наші баскетболісти не змогли здобути перевагу над суперником. „Кремінь” упевнено вів у рахунку та припиняв усі спроби вінничан виправити ситуацію на свою користь. Команди пішли на перерву з рахунком 48:42.

Протягом усієї наступної двадцятихвилинки „Вінницькі Зубри” намагалися взяти ініціативу до своїх рук та перегнати суперника. Але, не дивлячись на усі старання Дмитра Шиманського та Дмитра М’ягкого, команда так і не змогла вирватися уперед. На 25 хвилині чверті наші хлопці спромоглися зрівняти рахунок. Але коли табло показувало 60:67 на нашу користь, „Кремінь” знов почав наздоганяти нашу команду. Другу десятихвилинку вінницькі баскетболісти завершили з перевагою усього в два очки.

У наступній чверті наші баскетболісти з усіх сил намагалися зберегти перевагу, але вже на 32 хвилині гри „Кремінь” вирвався уперед. Вінничанин Гліб Глібов спробував виправити становище, закинувши двоочковий. Рахунок зрівнявся – 74:74. Але вже наступної хвилини, після результативного кидка Сергія Степанецького „Кремінь” знову повів у рахунку. Починаючи з 34 хвилини матчу, нашим баскетболістам так і не вдалося хоча б зрівняти рахунок. „Вінницькі зубри” програли з рахунком 96:89 і не привезуть з Києва жодного очка турнірного заліку.

Зараз команда готується до наступної гри з харківською командою „Авантаж-Політехнік”.