Дефіле по життю

В рамках третього соціального проекту «Дефіле по життю» прогресивні жінки міста піднімали питання щодо вирішення важливих соціальних проблем. Однією такою гострою темою у суспільстві є переривання небажаною вагітності. Саме на цю тему були представлений соціальні відеоролики   під назвою -  «Стоп Аборт!», мета яких  зупинити жінок від непоправного кроку. Організатором та втілювачем цієї ідеї у відео сюжет стала співзасновниця журналу MIX – Анна Станіславенко.

- Розкажіть про тих людей, які  допомогли у реалізації цього проекту?

- Над проектом працювала команда професіоналів. Ідея та постановка відео належить мені, - каже учасниця проекту «Дефіле по життю» Анна Станіславенко.  Відеооператор - Влад Вовк, монтаж -  Олега Пилипенка, фото – Нікіти Проніна,  зйомки проходили в студії Антона Силагіна - ZEBRA.

- Хто брав участь у проекті? Основна мета та ідея відео ролику та проету?

Участь у зйомках взяли соціально-активні молоді вінничанки: Анна Станіславенко, Яна Барчишена, Олена Крутікова, Ірина Борзова, Катерина Просяннікова, Ксенія Павлова, Ксенія Ковтун.

- У всіх жінок, які знімались у відео, двоє і більше діток, - розповідає автор проекту Анна Станіславенко. -У першу чергу ми хотіли показати, що народження дітей не стає перепоною для розвитку та соціального зростання жінки, а так само ми звернули увагу на зовнішність наших матусь. Не дивлячись на те, що у них є дітки, вони прекрасно виглядають, доглянуті і щасливі. Ідея проекту виникла спонтанно, як і всі ідеї, які приходять мені у голову. Найголовніше - їх встигати записувати. Ця тема мені досить таки близька, так як я - мама двох діток, і вважаю, що діти - це радість і щастя. Якщо дівчина чи жінка не готова до материнства, то потрібно в першу чергу задумуватися про різні способи контрацепції, а не вдаватися до такого негуманного способу вирішення проблеми як аборт. Якщо після перегляду цієї відео роботи хоч би одна жінка відмовиться від аборту – для мене це буде найкращою вдячніст`ю та перемогою, адже мы збережем життя!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
67 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов