
10:20, 22 квітня 2011 р.
У Вінниці у ДТП постраждала пенсіонерка
У Вінниці водій „Лади” наїхав на пенсіонерку. Жінка, мешканка села Рахни Гайсинського району, переходила дорогу по вулиці Коцюбинського, намагаючись скоротити собі шлях потрапила під колеса автомобіля.
Кермував ним 35-річний непрацюючий вінничанин. Через аварію жінка отримала перелом, забій грудної клітки та рвану рану ноги. Її госпіталізували у відділення політравм другої міської лікарні.
- Якщо порівнювати кількість смертельних випадків з пішоходами за три місяці 2011 року та 2010 року – вони збільшились на 200 %, - розповідає начальник відділу оформлення аварій у Вінниці Віталій Бондарчук. - Це лише по місту Вінниця. Переважно такі аварії трапляються з вини пішоходів, коли вони переходять дорогу у невстановленому місці, або раптово вибігають на проїзну частину дороги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
10 липня
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
14:56
9 липня
ТОП новини
Оголошення
00:13, 3 липня
118
09:36, 3 липня
09:27, 6 липня
2
11:41, 9 липня
16:50, 2 липня
Коментарі