
13:42, 14 квітня 2014 р.
Через необережне куріння знову загинула людина
У Вінницькій області під час пожеж у житлових будинках один чоловік загинув, інший - потрапив до лікарні.
11 квітня загорівся житловий будинок у с.Гриженці по вул. П. Морозова. Постраждалого 49-річного господаря з діагнозом «термічний опік I-II ступеня лівої гомілки та ступні та отруєння чадним газом» госпіталізували до місцевої лікарні – повідомляє управління державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.
Наступної доби жмеринські рятувальники виїхали на виклик у село Кацмазів. Там у вогні загинув 70-річний господар будинку.
В обох випадках причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем під час паління.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
20 червня
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі