
10:30, 23 квітня 2014 р.
На Вінниччині службовці привласнили 31 тис грн, виділених на ремонт ФАПів
Прокуратурою Літинського району встановлено, що директор одного з Літинських комунальних підприємств за попередньою змовою зі службовими особами місцевого медичного комунального закладу незаконно привласнили бюджетні кошти на загальну суму 31 000 грн, виділених на ремонт фельдшерсько-акушерських пунктів у сільській місцевості.
Прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України - привласнення майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
За інформацією: прес-служба прокуратури Вінницької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
20 червня
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі