Легендарний Андрій Слюсарчук приїхав у Вінницю на Турнір

Учений з феноменальною пам'яттю - Андрій Слюсарчук, який родом з Вінницької області, уперше в історії наосліп обіграв у шахи комп'ютерну програму "Рибка-4".

Дотепер це не вдавалося жодному гросмейстеру! 40-річний професор, лікар-нейрохірург зіграв у шахи із штучним інтелектом, щоб довести: людський мозок має неймовірні здібності. Сам він навчився професійно грати у шахи лише за вісім місяців, досягнувши рівня гросмейстера, довівши унікальність своєї методики.

Тепер, після гучної перемоги і світової слави, цю "гру століття" Андрій Слюсарчук називає прокляттям. Чому? Про це вчений розповів у Вінниці. До нашого міста він приїхав на закриття турніру чемпіонів, який традиційно проводиться у школі №17. Запросив "зірку" голова опікунської ради турніру Олександр Домбровський.

- Тепер не можу відмитися від бруду, який провокує мене залишити Україну, - зізнався Андрій Слюсарчук. - Шахісти перемогу сприйняли як образу, навіть погрожують мені. Не розумію, чого б їм це мало боліти... У сім років я залишився сиротою - батьки загинули в автокатастрофі. Не вилазив зі стресів, життя вчився від життя... Вже у школі запам'ятовував надцифри і показував це викладачам, то дитбудинок відправляв мене у психлікарню. "Лікували", поки цифри не зникали. І тепер та ситуація мені нагадує нинішнє шахове середовище. Отримую листи з погрозами руки повиломувати, морду набити. І це роблять КМСники. Один гросмейстер після партії з "Рибкою" тиснув мені руку, а потім випустив статтю, що я шахрай... Тепер навряд чи захочу займатися шахами і робити будь-які відкриття у цій царині.

Андрій Слюсарчук уже має запрошення з п'яти країн. Каже, найближчим часом емігрує з України. Заплановану одночасну гру на ста шахових дошках теж зіграє за кордоном.

- В інших країнах є по кілька інститутів мозку, а у нас жодного! І не вірю, що це можливо: у нас немає мислення. У нас "професорами" і так усі стають, - зазначає Андрій Слюсарчук. - Шахи для мене були моделлю, які вели до відкриття у нейронаркології. Я зрозумів, що саме відбувається на рівні нейрона, і як саме можна ефективно лікувати наркоманів...

Унікальний Андрій Слюсарчук ще й тим, що практично не спить, сам не розуміючи до кінця, як, власне, вдається організму відновлювати сили. Та попри усі свої особливості вчений вважає їх власною трагедією, а себе - нещасним.

Із тим, що Україна справді втрачає таку унікальну людину, як Андрія Слюсарчука, погоджується й батьківський комітет юних вінницьких шахістів. І з надією сподівається, що держава таки підтримає свого унікального генія, яких у неї залишилося не так багато.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов