
10:23, 29 квітня 2014 р.
Хто хотів підкупити «Ревізора» у Вінниці, і в якому закладі Фреймут знайшла тарганів?
Вчора, 28 квітня,на новому каналі показали програму «Ревізор». Ведуча Ольга Фреймут відвідала ресторани «Feride», «Мафія», «Steak House, «Кнайпа» та кафе «Золотий ключик». Також вона побувала у готелях, таких як «Південний Буг» та «Дача»
Ольга Фреймут перевірила, як працюють вінницькі ресторани і що знаходиться на кухні, а також переглянула деякі номери в готелях. Від дечого побаченого, що зняли оператори «Ревізора» у Вінниці, стає насправді моторошно. Детальніше дивіться у відео сюжеті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
11:55, 18 червня
13:43, 17 червня
6
09:27, 15 червня
12
13:43, 17 червня
8
Коментарі