
12:00, 5 травня 2014 р.
У Дніпропетровську створили найбільший герб України заввишки 16 поверхів
Патріоти Дніпропетровська, зокрема, футбольні фанати «Дніпра», прикрасили 3 травня недобудований готель «Парус» українським гербом заввишки 16 поверхів.

За словами одного з учасників акції Кирила Дороленка, використали «безліч жовтої та синьої фарби, аби показати, що Січеслав (народна назва міста) – це Україна».

Тепер молоді активісти думають над тим, щоб зареєструвати найбільше в Україні зображення герба у Книзі рекордів Гіннеса.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі