Вінницькі кулінари демонстрували свої шедеври в столиці

200 учасників із шести країн світу (Україна, Росія, Молдова, Білорусь, Узбекистан, Азербайджан) змагалися між собою у фаховій майстерності на Міжнародному конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу в Україні, що проходив у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Серед учасників змагання – студенти профільних вищих навчальних закладів, учні закладів професійно-технічної освіти, фахівці закладів ресторанного господарства.

Свою команду представив у конкурсі і Вінницький професійний ліцей переробної промисловості. Учні навчального закладу взяли участь у номінаціях «Оригінальна основна страва» та «Команда кондитерів (юніорів)», виявивши неабиякий хист. Готували учнів до конкурсу майстри виробничого навчання Поліна Терентьєва, Людмила Семенова та Лариса Гнатюк під керівництвом директора ліцею Людмили Мартинюк та старшого майстра Лілії Валюк.

У номінації «Оригінальна основна страва» своє вміння демонструвала учениця 12 групи Віта Сологуб і за підсумками змагання отримала диплом за номінацію та диплом за активну участь.

Учасниками «Команди кондитерів (юніорів)» виступили Богдан Гежей (3 група), Вікторія Волощук (4 група) та Любов Поліщук (4 група). Конкурсне завдання їхньої номінації складалося із трьох частин: домашнього завдання (торт масою 1 кг), публічного приготування 6-ти різних видів тістечок на 2 персони та виготовлення десерту на 6 персон у банкетному виконанні. За результатами конкурсу усі члени команди отримали диплом за активну участь.

Варто зауважити, що при оцінюванні конкурсних робіт враховувалися такі критерії, як: апетитність страви, розмір порції, сучасний стиль, гармонійне поєднання смаку, кольору та текстури, збалансованість з урахуванням сучасних тенденцій, розміщення компонентів, правильне використання базових технік тощо.

За словами учасників змагання, конкурс проходив на високому організаційному рівні, в атмосфері доброзичливості та здорової конкуренції. Тому учні закладу, окрім відзнак, отримали й задоволення від професійної боротьби і здобули новий досвід та фахові навики.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов