У Вінниці причина загибелі 17-річного рятувальника не з’ясована

Смерть 17-річного курсанта першого курсу, жителя Хмельницького сталась прямо на території училища рятувальників, де навчався хлопець.

На швидку повідомлення надійшло о 21:15. Юнак проходячи по території училища раптом впав, втративши свідомість. Це відбувалось на очах товаришів та однокурсників, які відразу кинулись надавати першу допомогу та викликали швидку.

- Швидка приїхала за п’ять хвилин, прибула бригада інтенсивної терапії, але пульса у хлопця вже не було, - каже головний лікар станції швидкої допомоги міста Валентин Фіщук. - Через двадцять хвилин допомоги, лікарі викликали другу, реанімаційну бригаду.

Рятували Віталія до останнього, черговому офіцеру навіть двічі вдалось „запустити” серце хлопця, проте врятувати його не вдалось.

Як зазначили в прокуратурі Ленінського району Вінниці ознак насильницької смерті на хлопцеві не виявили, наразі триває експертиза, яка визначає причини смерті хлопця.

Офіційні коментарі в училищі давати відмовляються, поки триватиме встановлення причин смерті хлопця. І запевняють від юнака скарг на здоров’я не було.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов