
10:30, 6 травня 2014 р.
У Вінниці вже близько 500 сепаратистів, - «Ревштаб»
На сторінці спільноти «Вконтакті», яку адмініструє вінницький революціонер Юрій Хорт, з’явилось повідомлення про те, що у Вінницю приїхали проросійські активісти.
У повідомленні йдеться, що сепаратисти прибувають у місто без будь якого контролю тому, що на в’їздах немає блокпостів. У випадку початку погромів і відсутності мобільного зв’язку, «Рев штаб» закликає вінничан прямувати до центру і допомагати військовим та міліціонерам підтримувати порядок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
11:55, 18 червня
13:43, 17 червня
6
09:27, 15 червня
12
13:43, 17 червня
8
Коментарі