Дитячі садочки Вінниці на місяць закриють

Усі дитячі садочки Вінниці закриють на ремонт на цілий місяць. Міське управління освіти визначило, що дошкільні заклади не працюватимуть у липні, в період найменшого відвідування. Батьки малюків у паніці – що робити з дітьми у цей час?

- У нашому садочку на батьківських зборах оголосили, що влітку вони на місяць закриваються. Починайте думати, куди подіти дітей у цей час уже зараз. Я в шоці. На роботі у мене літня відпустка лише десять днів, у чоловіка взагалі складна ситуація. Що робити з дитиною, куди його подіти? - запитує вінничанка Наталія Склярук. – Малому лише чотири роки, самого вдома залишати страшно, якраз той вік, коли все цікаво спробувати та перевірити. Не знаєш, що від нього чекати. Бабусь та дідусів у Вінниці у нас немає, а наймати няню – потрібно усю зарплатню віддати. Цікаво, як інші батьки збираються справлятись з цією проблемою і навіщо взагалі таке зробили? Такого раніше не було.

Заступник начальника міського управління освіти Ірина Божок каже, що дітей на вулиці не залишать.

- Дійсно, управління прийняло рішення про те, що дитячі садочки Вінниці закриють на липень у зв’язку з ремонтами. Нам санітарно-епідеміологічна станція весь час робить приписи через невідповідні умови, що є у деяких закладах. Потрібно це питання вирішити. Ми провели дослідження, які показали, що у липні найменше відвідування дитсадків. У різних садочках – різна кількість дітей, але загалом по місту – найменше відвідування. Багато батьків беруть відпустки та кудись везуть дітей. Так само, що стосується співробітників дитячих садків, які у цей час також беруть відпустки і не доведеться нікого відправляти «за свій рахунок». Звичайно для дітей, яких планували у липні водити в дитячий садочок, працюватимуть деякі дошкільні установи. Ми плануємо, що їх буде чотири. На кожний район по одному. Які саме дитячі садочки працюватимуть ми визначимо та повідомимо наступного тижня, - говорить Ірина Божок.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов