
11:40, 6 травня 2014 р.
Після сутичок в Одесі безвісти зникло 45 людей
Частина зниклих людей може бути серед тіл, що знайшли в Будинку Профспілок, інша – серед затриманих.
В понеділок, 5 травня, міська влада Одеси оприлюднила дані, згідно яких без вісти зникло зникло 45 людей. Це сталось після сутичок 2 травня. Про це повідомляє «5 канал».
За словами директора департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Ігоря Шпака, після заворушень в лікарні Одеси госпіталізовано 13 людей з вогнепальними пораненнями, 8 – з опіками, 53 з травмами від ударів, 7 – з колото-різаними ранами, 12 – з отруєнням чадним газом. Також повідомляється, що серед постраждалих двоє підлітків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
11:55, 18 червня
13:43, 17 червня
6
09:27, 15 червня
12
13:43, 17 червня
8
Коментарі