
12:06, 6 травня 2014 р.
Замість георгіївської стрічки на День Перемоги вінничанам пропонують використати символ з маками
Замість георгіївської стрічки, яку не будуть використовувати на День Перемоги у Вінниці, харківський дизайнер пропонує вінничанам використовувати на День Перемоги символ з зображенням маків зі слідами від куль, від яких розходиться кров. Також біля символу є надпис - "Ніколи знову".
Символ до Дня Перемоги розробив харківський дизайнер Сергій Мішакін, щоб українці ніколи не забували про трагічні події в 1939-1945 роках.
В свою чергу український інституту національної пам’яті закликає українських журналістів та українців використати український мак як символ відзначення Дня Перемоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
13:01, 11 червня
12:04, 19 червня
10:57, 11 червня
Коментарі