
10:36, 7 травня 2014 р.
Родинам загиблих солдат з Вінниччини обіцяють гроші
Родинам вінницьких солдат, загиблих під час проведення антитерористичної операції на Донбасі обіцяють матеріальну компенсацію.
За словами губернатора області Анатолія Олійника, рішенням Міноборони та керівників Уряду, грошові виплати становлять від 150 тисяч гривень і можуть сягати 600 тисяч гривень. Виплати здійснюватимуть з державного бюджету.
З початку проведення АТО у містах Донбасу загинуло троє жителів Вінницької області. В цілому ж у боях з терористами у травні убито щонайменше 18 українських вояків з ЗСУ, МВС та СБУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі