
16:18, 7 травня 2014 р.
На Вінниччині масово звільняються ДАІшники
Інспектори ДАІ стали частіше звільнятись зі служби в Державтоінспекції. Про це повідомив начальник обласного ДАІ Павло Солоненко.
- Нікого тримати ми не будемо, зрозуміло, що кожен шукає де йому краще, - розповідає Павло Солоненко. – Ми набираємо нові кадри, думаю це піде в позитив.
За його словами, в той же час ДАІ погано фінансується.
- Я даю інспектору на заправку автомобіля п’ять літрів бензину, коли сам знаю, що йому потрібно десять, - розповідає Солоненко. – При цьому не дозволяю брати хабарі. Ми ходимо з протягнутими руками по бізнесу, просимо гроші на паливо та ремонт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
20 червня
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі